Floki Inu, “Valhalla Savaş Arenası” Oyna-Kazan Oyununu Çıkardı

5/5 - (1 vote)

Önce Shiba Inu şimdide Floki Inu metaverse alemine giren meme coinlerden oldu. Floki Inu, “Valhalla Battle Arena / Valhalla Savaş Arenası” adlı play-to-earn (oyna-kazan) oyununun ilk versiyonunu çıkarıyor. Şubat ayında metaverse dünyasında yerini alacak.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Yatırımcılar meme kriptopara birimlerini desteklemeye devam etsin diye, meme coinler kendilerini yeni teknolojilere adapte etmeye çalışıyorlar. Önce Shiba duyurmuştu. Shiberse projesi ile gündem olan bu meme coinden sonra şimdide Vikinglerden ilham alınarak tasarlanmış kriptopara olan Floki Inu da kendi play-to-earn oyununu bu Şubatta çıkarıyor.

Aslında Aralık ayaından beri bir metaverse projesi ile piyasaya gireceklerini duyurmuşlardı. Ama net tarihi belli değildi. Şimdi ise oyun hakkında tarih dahil bir çok detay duyuruldu. Business Times gazetesinin haberine göre Floki‘nin bu oyunu, oyna-kazan NFT oyunu bir metaverse projesi olarak çıkarılacak.

Floki inu valhalla battle arena oyunu

Floki Inu Gözünü Çin Pazarına Dikti

Floki’nin yöneticilerinden olan Brown Whale, çıkaracakları bu oyunun Alfa versiyonu ile iddialı bir giriş yapacaklarını söyledi. Daha sonra Whale şunları ekledi;

“Size Floki’nin Valhalla’daki ilk hareketini sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Savaş arenasının kendisi çok eğlenceli olacak ve sadece en güçlü saldırılara tıklamanın ötesinde bir strateji gerektirecek. Harekete geçmeden önce rakibinizin hareketini düşünmeniz gerekecek. Nihai vizyonumuz, bazıları için eğlenceli ve diğerleri için çok ödüllendirici bir P2E ekosistemi yaratmaktır. Alpha Battle Arena’nın bu versiyonu bizi bu gerçeğe biraz daha yaklaştırıyor.”

Bu iddialı metavers projesi için Floki Inu’nun aklında aslında tek bir pazar ülkesi var, o da Çin. Ülke kripto para birimlerine adeta düşman olmasına rağmen, NFT’lere ve metaverslere kapısını hiç kapatmadı.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel