En iyi 4 Metaverse Altcoin projesi: Şu an satın almak için doğru zaman olabilir

Puan Verin

Sizler için en iyi 4 Metaverse Altcoin projesini derledik. Yatırımcılar için bu Metaverse altcoin projelerini satın almanın zamanı geldi mi? Gelin birlikte göz atalım.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Yaşadığımız son düşüşü saymazsak, Kripto para piyasası son bir kaç hafta içinde güzel bir artış kaydetmişti. Metaverse projeleri altcoinler arasında en iyi yükselenlerdendi. Facebook’un Meta’yı yeniden markalaştırma hamlesiyle ve kurucusunun Metaverse’in gelecek olduğu iddiasıyla ateşlenmişti. Bu haber ile aslında güzel bir ivme yakalamıştı. Ama Bitcoin’deki son yaşanan düşüşle altcoinlerde büyük ölçüde zarara girdi.

Aslında öncelikle “Metaverse nedir?” makalemizi incelemek isteyebilirsiniz. Ama yinede kısaca, temelde gerçek dünyayı taklit eden sanal bir dünyadır, diyebiliriz. Başlangıçta oyuncular için tasarlanmış olsa da, Metaverse artık hayatın hemen hemen tüm yönlerini kapsıyor. Bu, sanal bir gayrimenkulün 2.4 milyon dolara yakın zamanda satılmasında açıkça görülmektedir.

Metaverse’ün potansiyeli, bu yıl oyna-kazan oyunları ve diğer sanal dünya özelliklerinin fiyat hareketinde açıkça görülüyor. (AXS) Metaverse alanında şimdiye kadarki en iyi performans gösterenler arasında öne çıkıyor. Yılbaşından bugüne %1000’in üzerinde kazanç kaydetti.

Yeni ve nispeten bilinmeyenler de dahil olmak üzere diğer birçok Metaverse kripto para birimi de yükseldi. Metaverse’in özellikle oyun alanında artan önemi ile 2022’de bu 4 altcoine odaklanmak mantıklı.

Metaverse Altcoin
Kriptoparalar.net | 4 Metaverse Altcoin projesi

Şimdi satın almak için en iyi Metaverse Altcoin projeleri

  • Sandbox (SAND)
  • Decentraland (MANA)
  • Enjin Coin (ENJ)
  • Binamon (BMON)
Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Sandbox (SAND)

Listede ilk sırada The Sandbox var . Sandbox, oyuncuların yarattıklarını açık bir pazarda oluşturup satabilecekleri bir Metaverse’dir. Sandbox aracılığıyla, yaratıcı fikirleri olan herkes bunları oyun NFT’lerine dönüştürebilir ve bunlardan para kazanabilir.

Ancak Sandbox Metaverse’den faydalanacak olanlar sadece oyuncular değil. Sandbox, hızla büyüyen sanal emlak alanından yararlanmak isteyenler için de mükemmel. Sandbox’ta sanal arazi oluşturulabilir ve NFT’lere dönüştürülebilir.

SAND belirteci, Sandbox Metaverse’e güç sağlar. Sandbox’ta basılan tüm NFT’ler, fiat, diğer kriptolar ve hatta stake ile değiştirilebilen SAND ile değiştirilebilir.

Sandbox son birkaç gündür pompalanıyor ve bir ayda %500’ün üzerinde arttı. Sandbox Alpha’nın yaklaşan lansmanı ralliyi körüklüyor. Alpha, oyunculara benzersiz bir oyna-kazan çok oyunculu deneyimi sunmak için tasarlanmış Sandbox Metaverse’de bir oyundur.

Oyunun etrafındaki heyecanın, Alpha’yı gerçekten heyecan verici bir Metaverse’e dönüştüren herkes için birden fazla ödülle çok ilgisi var. Örneğin, Alpha Pass için oyuna Alpha’nın 18 özel yönüne katılma şansı verecek devam eden bir çekiliş var. Yaklaşan alfa lansmanı, Sand’e olan talebi artırdı ve muhtemelen Aralık ayı boyunca da böyle kalacak. Bunun nedeni, Alpha lansmanı ve ortaya çıkan güzelliklerin 20 Aralık’a kadar devam etmesi.

Dahası, son SAND fiyat pompasıyla artık çok daha fazla insan bu Metaverse’in ve sahip olduğu potansiyelin farkında. Bu, Sandbox’ın daha fazla oyun ve diğer NFT lansmanlarını çekme şansının yüksek olduğu ve Sandbox’a olan talebi daha da artırdığı anlamına geliyor.

En iyi yanı, Sandbox’ın onu destekleyen oldukça büyük isimleri var. Sandbox ortaklıklarından bazıları, oyun dünyasında büyük bir isim olan Atari, Avenged Sevenfold ve en büyük müzik isimlerinden biri ve etkili bir sosyal medya figürü olan Snoop-Dogg’u içeriyor. Bu ortaklıklar Sandbox’ın güvenilirliğini artırıyor ve uzun vadede daha fazla oyuncu ve oyun geliştiricisi çekmeye yardımcı olacak.

Bunun yanı sıra, Facebook’un Meta olarak yeniden markalaşması Metaverse’e yeni bir ilgi yarattı. Bu, Sandbox’a bir destek verebilir, özellikle de fiyatının arttığı ve çok daha fazla insanın bunu bildiği için. Çok değerli bir Sand belirteci, NFT geliştiricileri ve spekülasyon ve SAND stake etme yoluyla para kazanmak isteyen yatırımcılar için çekicidir.

Sandbox’a artan ilgiyle, SAND’ın şimdi satın almak için iyi bir kripto para birimi olduğunu düşünüyor musunuz?

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Decentraland (MANA)

Decentraland, Metaverse alanındaki en eski oyunculardan biridir. 2017’de, kullanıcıların değiştirilemez tokenler oluşturup bunları pazarda satabilecekleri bir platform olarak piyasaya sürüldü.

Decentraland piyasaya çıktığından beri çok fazla fiyat değişikliği yaşamadı. Aslında 2018 ile 2020’nin başları arasında Decentraland’ın fiyatı oldukça sabitti. Bununla birlikte, Decentraland’ın en büyük fiyat hareketleri, Metaverse çevresindeki artan yutturmaca ile uyumlu olarak 2021’de geldi.

Decentraland’ın bu kadar büyümesinin nedenlerinden biri de yönetim yapısıdır. Bir şirketin sahip olduğu Facebook Metaverse gibi bir şeyin aksine, Decentraland Metaverse açıktır ve bunun bir parçası olmak isteyen herkese ait olabilir.

Bunun nedeni, Decentraland’ın platformdaki tüm NFT’ler için akıllı sözleşmeleri kontrol eden bir DAO tarafından yönetilmesidir. DAO ayrıca piyasada alınan ücretleri, açık artırma tarihlerini, protokol yükseltmelerini ve diğerlerini de belirler. Bu DAO’ya üye olmak için tek yapmanız gereken MANA satın almaktır. Decentraland ekosistemini çalıştıran tamamen merkezi olmayan kripto para birimi.

Tamamen merkezi olmayan yapısı sayesinde Decentraland, Metaverse kreasyonlarını kontrol etmek isteyen geliştiriciler tarafından benimsenmesinde büyük bir artış gördü. Bu, şu anda Decentraland Marketplace’i dolduran çok sayıda NFT’de açıkça görülmektedir.

Bunların en büyüğü, yakın zamanda gerçekleşen bir işlemdir ve  2,4 milyon dolara sanal gayrimenkul satıldı. Arsa, Metaverse Group adlı bir kuruluş tarafından satın alındı ​​ve onlara 618k MANA’ya mal oldu. Bu satış Decentraland’ın profilini önemli ölçüde yükseltti ve Decentraland’deki NFT sayısını artırmaya yardımcı olabilir.

Merkezi olmayanın en iyi yanı, dolaşımdaki arzının toplam arzına yakın olmasıdır. Bu, yeni bir token arzının uzun vadede MANA’nın değerini azaltmayacağı anlamına gelir. Çoğu durumda, bir kripto para biriminin toplam arzına göre düşük dolaşım arzı olduğunda, yeni madeni paralar dolaşıma girdikçe her zaman değer seyreltme riski vardır.

Metaverse internet iletişiminin önemli bir bileşeni haline geldiğinden, tüm bu faktörler Decentraland’e değer takdirinde iyi bir kısa yol veriyor. Metaverse’in ne kadar önemli hale geldiğini göz önünde bulundurarak, MANA’nın bugün satın almak için iyi bir kripto para birimi olduğunu düşünüyor musunuz?

Enjin Coin (ENJ)

Bugün odakta tutulması gereken altcoinler listesinde bir sonraki Enjin’dir. Bu, bir süredir var olan bir NFT platformudur. Enjin 2017’de piyasaya sürülürken, o zamanlar bu blok zinciri üzerinde fazla bir işlem yoktu. ENJ’nin fiyatı 2018’den 2020’ye kadar sabit kaldı ve kazanımların çoğu 2021’de oldu.

Enjin’deki son kazanç turunun Metaverse alanına girişiyle çok ilgisi var. Bu ayın başlarında Enjin, Efinity adlı Metaverse’i için 100 milyon dolar ayırdığını duyurdu.

Enjin, Efinity Metaverse’nin bir parçası olarak, Enjin cüzdanını NFT pazarına entegre etmeye ve NFT projeleri oluşturmaya çalışan erken benimseyenleri desteklemek istiyor. Enjin Metaverse, geliştiricilerin Enjin NFT’lerinin diğer blok zincirlerine kolayca taşınması için çok zincirli bir ortam oluşturmasını kolaylaştırmayı da amaçlamaktadır.

Metaverse’ini daha iyi hale getirmeye yönelik en son yatırımın yanı sıra Enjin, NFT alanında halihazırda test edilmiş ve kanıtlanmış birkaç projeden biridir. Enjin’in halihazırda 2018’den beri üzerinde çalışan bir oyun portföyü var.

Forest Knight ve Kingdom Karnage dahil olmak üzere bir süredir Enjin’de çalışan oyunlardan bazıları. Şu anda Metaverse etrafındaki tüm yutturmaca ile bu, oyun geliştiricilerini gelecekte Enjin’e çekebilecek bir faktör.

Enjin, Metaverse’ini oluşturmaya doğru ilerlerken bile, sürecin merkezi olmayan bir şekilde kalmasını sağlamak istiyor. Bu nedenle, Enjin birSonsuz Kalabalık Kredisi. Ödüller oldukça cazip ve toplam jeton ödülünün %10’u katkıda bulunanları ödüllendirmek için ayrıldı. Pasif kazanç peşinde koşan yatırımcılar jetonu satın alırken, bu muhtemelen ENJ’nin değerini artıracaktır.

Hızla genişleyen Metaverse alanına yapılan büyük yatırımla birlikte test edilmiş ve kanıtlanmış bir ağ kombinasyonu, ENJ’ye ileriye dönük birçok potansiyel sağlar.

Binamon (BMON)

Şimdi satın almak için iyi kripto para birimleri listesinde son fakat en az değil binamon. Binamon nispeten yeni bir oyna-kazan oyunudur ancak oldukça hızlı bir şekilde çekiş kazanıyor. Bu canavar Metaverse’de oyuncular NFT olarak canavarlar yaratır, savaşır ve hatta satarlar.

Binamon birkaç ay önce piyasaya çıktığından beri, geliştiriciler zaten çokluoyunculara Binamon Metaverse’de daha da zengin bir deneyim sunuyor. Bunlardan bazıları Binamon Runner ve Binamon MOBA’dır.

Binamon’un artan popülaritesi, teknik olmayanların bile BMON jetonlarından kar elde edebilmesiyle de ilgilidir. Örneğin, yatırımcılar BMON tokenlerini stake etme ve onlardan pasif bir gelir elde etme seçeneğine sahiptir. Bu, BMON sahiplerinin sayısını 67k’ya itti. Binamon’un 6 aylıktan daha küçük olduğu düşünüldüğünde oldukça büyük bir başarı.

Metaverse etrafındaki Hype’ın daha da büyüyeceği göz önüne alındığında, Binamon gelişmek için iyi bir konumda. Lansmanından bu yana aldığı ilgi, oyuncuların ve yatırımcıların hızla büyüyen Metaverse ekosisteminde bir sonraki büyük şey olabileceğine inandıkları, oynayarak kazanılan bir platform olduğunun bir göstergesidir.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel