Puan Verin

Dünya’nın en zengin insanlarından olan ve özellikle 2021 yılında Kripto paralar ve DogeCoin ile ilgili yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Elon Musk’tan Dogecoin’e bir destek eli daha geldi.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Elon Musk’ın sahibi olduğu Boring Company isimli inşaat ve altyapı şirketi ödeme olarak dogecoin kabul edeceğini açıkladı.

CNN’de yayınlanan habere göre; 2016 yılında kurulan ve bizzat Elon Musk tarafından yönetilen Boring Company, tüm dünya genelinde uygulanabilir yer altı tünelleri inşa etme hedefiylw kurulmuş bir şirket ve artık dogecoin’i resmi bir ödeme aracı olarak kabul edecek.

Elon Mısk 2021 yılında Dogecoin ve onun topluluğu hakkında çok yapıcı twitler atmış ve doge’nin fiyatının çok ciddi sıçramalar yaşamasını sağlamıştı. Yakın zamanda Tesla’da kripto paraları desteklemeye devam edeceğini açıklamıştı.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel