VeBitcoin Borsası, Faaliyetlerini Durdurma Kararı Aldı

VeBitcoin borsası, kripto para sektöründe yaşanan gelişmelerden dolayı işlemlerinde yaşanan yoğun ilgiden dolayı faaliyetlerini durdurdu.

VeBitcoin ‘de Yaşanan Bu Durum, Thodex ‘ten Sonra Korkuttu!

Yerli kriptopara borsası Thodex, iddiaya göre CEO’su tarafından kasası boşaltılarak yatırımcılarını mağdur etti. Kurucusu ve CEO’su olan Faruk Fatih Özer yine iddialara göre yurtdışına aktardığı yüklü miktarda para ile Arnavutluk’un Tiran şehrine kaçtı. Özer şuan kırmızı bültenle aranıyor.

500 Binden fazla kullanıcısı olan Thodex’in ansızın bu durumu tüm yatırım piyasasını tedirgin etmiş durumdadır. VeBitcoin borsasına da şuan erişilemiyor. Borsanın resmi sitesinde yazılan yazı şöyle;

Son dönemde kripto para sektöründe yaşanan gelişmelerden dolayı işlemlerimizde beklenenden çok daha fazla bir yoğunluk meydana geldi. Bu durumun finansal alanda şirket olarak bizi çok zorlu bir sürece sürüklediğini üzülerek belirtmek isteriz. Tüm düzenlemeleri ve hak taleplerinizi gerçekleştirebilmek adına faaliyetlerimizi durdurma kararı aldık. Size en yakın sürede bilgilendirme sağlayacağız.

VeBitcoin

Dünyanın en güvenilir kriptopara borsasında işlem yapmak için KAYIT OL

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.