StormGain ile Nasıl Mobil Madencilik Yapılır?

Puan Verin

StormGain uygulamasında diğer benzer uygulamalardan farklı olarak kazandığınız kripto para birimlerini birbirine dönüştürebilir, borsada yatırım yapabilir veya para çekmek için gerekli olan minimum para değerini aşmanız halinde kazandığınız kripto paraları hesabınıza çekebilirsiniz.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Nasıl Mobil Madencilik Yapılır?

Öncelikle tabii ki de StormGain adresinden bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Hesabınız aktif olduktan sonra Cloud Miner sekmesine girerek “Madenciliği Başlat” düğmesini aktifleştirmeniz yeterli olacaktır. Bu işlemi yaptıktan sonra hiçbir ek işlem gerektirmeden ilk kripto paranızı hiçbir şekilde telefonunuz kullanılmadan Cloud Mining avantajlarını kullanarak kazanmış olacaksınız. Ancak daha fazla kripto para kazanmak için her 4 saatte bir madencilik düğmesine basmanız gerekmektedir.

Tüm bu işlemlerden sonra tek yapmanız gereken arkanıza yaslanıp para çekmek için gerekli olan 10 USDT değerindeki kripto paranın çıkartılmasını beklemek olacak. Çıkarttığınız kripto para değeri 10 USDT değerini geçtikten sonra kripto paranızı StormGain içerisinde borsada değerlendirebilir veya diğer kripto paralarına dönüştürebilirsiniz.

Nasıl Para Çekilir?

StormGain uygulaması içerisinde toplam kripto para değeriniz 10 USDT’yi aştıktan sonra para çekme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Para çekmek için uygulama üzerinden “Para Çekme” sekmesine girmeniz yeterli olacaktır.

StormGain Nasıl Çalışır?

StormGain uygulamasının nasıl çalıştığını anlamak için öncelikle Cloud Mining’in ne olduğunu anlamamız gerekmektedir. Cloud Mining, hizmeti sunan firma tarafından kurulan sunucular üzerinden yapılan en basit ve buna bağlı olarak en popüler madencilik türüdür. Bu madencilik türünde kullanıcıların cihazları üzerine hiçbir yük yüklenmemektedir ki bu türün en popüler olmasında ki en önemli sebep budur. Ancak bu madencilik türünün eksi yönleri de vardır. Bunların en önemlisi firmanın kullanıcı sayısı arttıkça madencilik veriminin düşmesidir. Yani kullanıcı sayısı arttıkça sizin çıkartacağınız kripto para miktarda aynı oranda azalmaktadır. Bu nedenle bu tarz madenciliklerde ne kadar erken başlarsanız o kadar fazla miktarda kripto para çıkartabilirsiniz.

StormGain’de bu sistemi kullanan yeni bir uygulama olması ve kullanıcı sayısının nispeten daha az olması bu tür madencilik hizmeti sunan diğer firmalara karşı olan avantajını oldukça arttırmaktadır.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel