Phala Network Nedir? Tüm Detayları İle PHA Kriptopara Birimi

Puan Verin

Phala Network, mevcut bulut hizmetleriyle karşılaştırılabilen, bilgi işlem gücü sunan ve yönetilen programların gizliliğini koruyan, aynı zamanda akıllı sözleşmeler sunan bir kriptopara birimidir. Şubat 2020’de kurulmuştur ve kısaltması “PHA” olarak yazılır.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Phala Network Nasıl Çalışır ve Nasıl Bir Mimarisi Bulunuyor

Geliştiriciler, TEE-Blockchain Hibrit Mimarisi’ne dayalı olarak, CPU’daki TEE Enclave’lerinin içinde çalışan gizli akıllı sözleşmeleri devreye alarak üstün bir çalışmaya ulaştırmıştır.

Ayrıca Phala, Substrate destekli olup Polkadot ekosisteminin bir airdropu olarak çalışacakmış. PHA belirteçlerini kullanarak ağdaki güvenilir bilgi işlem kaynaklarını ve veri alışverişlerini kontrol edebiliyor. Güvenilir bilgi işlem gücü, zincir üzerinde bilgi işlem ve depolama kaynakları ve zincir dışı depolama gibi bir çok fonksiyona sahiptir.

Standartlaştırılmış veri toplama, analiz ve ticaret protokolleri için sözleşmeye dayalı bir veri alışverişi altyapısı sunan Phala, protokolleri ile hem alıcılar hem de satıcılar için gizli ancak güvenilir bir değişim ekosistemi sağlıyor.

Phala Madenci Sayısında Sürekli Artış Kaydediyor

Phala bir Token olup, madenciliği yapılabilir bir kriptopara birimdir. Oldukça nadir bir donanım gereksinimi ile kazıma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. İlk madenciliği 27 Kasım 2020 yılında başladı. Başladığından beri madenci sayısında sürekli artış kaydediyor.

phala madenci sayisi artis grafigi
Kaynak: Phala Medium
  • 1. Gün, 200’den fazla madenci;
  • 7. Gün, 500’den fazla madenci;
  • 20. gün, 1000’den fazla madenci.

Phala Network (PHA) En İyi Alım – Satım Borsaları

Phala Network (PHA)’da ticaret (alım-satım) için en iyi borsalar şu anda Binance, KuCoin, Huobi Global, OKEx, BiONE ve Hotcoin Global’dir.

Phala Network Resmi Sitesi: https://phala.network

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel