Dördüncü sanayi devrimi, Blockchain tarafından desteklenecek !

Puan Verin
  • Gürcistan’ın eski başbakanı Mamuka Bakhtadze, geçtiğimiz günlerde Blockchain ‘in önemini konuştu. Yeni bir teknoloji olarak potansiyelini açıkladı.
  • Bakhtadze, bu teknolojinin büyük bir etkisi olabileceğine inanıyor. Hatta buhar makinesinin sanayi devrimiyle olan ilişkisini, blok zincirinin (Blockchain) 4.sanayi devrimi ile karşılaştırdı.
Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Gürcistan’ın eski başbakanı olan Mamuka Bakhtadze, geçtiğimiz günlerde Blockchain’in önemini ve yeni ortaya çıkan bir teknoloji olarak potansiyelini tartıştı ve fikirlerini iddialı bir şekilde sundu. Bakhtadze, büyük bir etkisi olabileceğine inanandığı bu devrim niteliğinde icadın, buhar makinesinin sanayi devrimiyle olan ilişkisiyle kıyasladı. Daha sonra konuşmasına şunları ekledi:

“İlk sanayi devrimi, buhar motoru tarafından desteklendi ve dördüncü sanayi devrimi, blok zinciri tarafından desteklenecek. Bu gerçekten ezber bozan bir şey. “

Başbakan, görevinde sadece 12 ay görev yaptıktan sonra geçen yıl istifa etmişti. Ancak, Gürcistan ‘nın IOHK ve Cardano’nun CEO’su ve kurucusu Charles Hoskinson ile ülke çapında özel bir Blockchain temelli eğitim programını entegre etmek için çalıştığını açıkladı.

Gürcistan Blok Zinciri

Bakhtadze ayrıca şunları söyledi:

“Şu anda Rusya’nın çok iyi bir arkadaşı olan IOHK ve Charles Hoskinson ile eğitim sektöründe çok önemli bir projeyi hayata geçiriyoruz. Adalet Bakanlığı ve Eğitim Bakanı ile birlikte kimlik doğrulama projesini yürütüyoruz. Ekip bunun için Cardano destekli bir blok zinciri kullanıyor. “

Blockchain teknolojisini, kamu hizmetlerine getiren ilk ulusal hükümet

Gürcistan, Rusya’yı kuzeyde, Türkiye ve Ermenistan’ı güneyde sınırlayan küçük bir Avrasya ülkesidir. Tipik olarak Batı Avrupa’nın Asya ile buluştuğu kavşak olarak adlandırılan yerdir. Blockchain teknolojisini açık kollarla kamu hizmetlerine getiren ilk ulusal hükümet oldu. Hatta bunu Bitcoin madencilik şirketi Bitfury ile ortaklaşa yaptı.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel