Dego Finance Nedir? Tüm Detayları İle DEGO Kriptopara Birimi

Dego Finance (DEGO), sürdürülebilir bir merkezi olmayan finans (DeFi) ekosistemi için yepyeni bir fikir olduğunu öne süren Token halinde bir kriptopara birimidir.

Dego Finance Yapısı

DEGO; Collectibles & NFTs, DAO, Binance Smart Chain ve DOT Ecosystem teknolojilerini kullanıyor. Polkadot ailesine sahip bir topluluk yönetiminde yatırımcılara hitap etmektedir.

İçeriğinde referans üye sistemi, NFT market desteği, Stake (faiz geliri elde etme), Binance akıllı kontrat sistemi ve daha bir çok yeniliğe açılan bir kriptopara olma özelliğindedir.

Görsel Kaynağı

Dego Finance’de Ticaret İçin En İyi Borsalar

Dego Finance’de ticaret için (al-sat işlemleri ve diğer işlem türlerinde) en iyi borsalar şu anda Binance, KuCoin, MXC.COM, Uniswap (V2), Hoo ve PancakeSwap borsalarıdır. Ayrıca MetaMask, MathWallet, Ledger, TrustWallet, Arkane, Onto, Fortmatic, Torus ve SafePal gibi tüm popüler cüzdanları destekliyor.

10 Mart 2021 tarihi itibari ile Binance DEGO Finance’ı listeledi.

Kaynak: Dego.finance

Dego Finance Ne Kadar? Canlı Piyasa Verileri

Serbest piyasa verilerine göre 1 Dego Finance fiyatı 20.83 TL’den alıcı bulabiliyor. Amerikan Doları (USD) para birimi karşılığı ise $ 1.31 ediyor. Avro (Euro) karşılığında 1 DEGO satın almak isterseniz de 1,24 ‘dan alım yapabilirsiniz.

DEGO fiyatı son 24 saatte -2.94% değişim ile 20.83 TL’den satılıyor. Dijital altının küresel bazda son 24 saatteki hacmi $ 1,933,039 ve toplam piyasa değeri de $ 7,099,244 olarak ekranlara yansıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.