CoinMarketCap verileri çıldırdı! CMC de neler oluyor?

coinmarketcap ta neler oluyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük kripto para sıralaması ve veri aktarma sitesi olan CoinMarketCap, sıralamada Ethereum’u ilk sıraya aldı. Bitcoin ise 4.sırada göründü. Piyasa kozmik rakamlarla yemyeşil bir ekrana büründü.

coinmarketcap cildirdi
CMC

Ethereum, Bitcoin, Binance Coin ve diğer tüm kripto para birimleri bir kerede milyar dolarlık fiyatlara ulaştı. Sıralama algoritmasında da hata veren CMC, an itibari ile veri akışında büyük sıkıntılar yaşıyor. Binance şirketine ait olan CoinMarketCap’ta yaşanan bu olaya firma yetkilileri henüz bir açıklama yapmadılar.

Bazı haber ve yorumlarda lider kripto para sıralama sitesinin hacklendiği yazılıyor. Ama işin uzmanı olan yazılımcılardan gelen yorumlar ise daha mantıklı bulundu. Program algoritmasında yapılan güncellemeden kaynaklı bir hata söz konusu olduğu yönünde fikirler daha çok öne çıkıyor.

CoinMarketCap verileri çıldırdı! CMC de neler oluyor?

Feragatname

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle ve sadece genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. Okuyucunun web sitemizde bulunan bilgiler üzerine yapacağı her türlü işlem kesinlikle kendi riski altındadır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

 1. 1 ay önce

  Biraz önce milyarder oldum :D

  Cevapla
  • Yönetici 1 ay önce

   Kısa süreliğine de olsa bizde bu anı yaşadık :)

   Cevapla
Bizi Takip Edin