Coinbase, yatırım politikasını güncelledi

Puan Verin

Coinbase firması her fırsatta kripto para ekosistemine olan inançlarını kuvvetle vurgulmaya devam ediyor.

coinbase borsasi
Kripto para borsası
Fırsatlar
dfsdsfd
T&Cs Apply
heyyo
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın

Coinbase: “Kriptoyu güvenilir ve kullanımı kolay hale getirmek istiyoruz”

Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine ulaşmak için listesini genişleteceğini ve o ürünlerin herkese ulaşması için çalıştıklarını söylüyorlar.

Aslında onlar için asıl amaç kriptoyu güvenilir ve kullanımı kolay hale getirmek. Kripto para endüstrisinin lokomotiflerinden olan bu firma, kriptonun finans dünyasındaki yerini sağlamlaştırmak istiyor. Artık bir kripto vizyonundan bahsetmek Coinbase ve onun gibi şirketler sayesinde mümkündür.

Coinbase kurumsal finansal işlemlerinin çoğu, fiat ağırlıklıdır. Ve kripto para endüstrisini güçlü kılmak için büyük sorumluluklar alıyor. Şirket olarak kendi kripto para yatırımları bulunuyor. Bu fonu arttıracak güncellemelerde yapılıyor. Yetkililer güncelleme içeriğini şöyle duyurdu;

500 milyon dolarlık nakit ve nakit eşdeğerlerimizi çeşitli kripto varlık portföyüne yatırmayı taahhüt ettik. İleriye dönük olarak, aynı portföye üç aylık net gelirin %10’unu da tahsis edeceğiz. Bu, Ethereum Proof of Stake varlıkları, DeFi belirteçleri ve platformumuzda alım satım için desteklenen diğer birçok kripto varlığına sahip halka açık ilk şirket olacağımız anlamına geliyor.

Şirket, yatırım politikalarında değişikliğe gidebileceklerini vurguladı. Bununda en büyük aktörü müşterileri olacaktır. Müşterilere göre hareket edeceklerini de belirttiler.