Brendan Blumer kimdir?

Puan Verin

EOS Kripto parasını üreten şirket Block.one ın CEO’su dur. 8 Ağustos 1986 yılında ABD’nin Lowa kentinde dünyaya gelmiştir. Amerikalı girişimcinin yaşadığı yer ise Hong Kong’tur. Brendan Blumer aynı zamanda çok iyi bir yazılımcı ve yöneticidir.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Henüz 15 yaşındayken bir oyun sitesi geliştirmiştir. Adına GaMeCliff verdiği site, çevrimiçi oyun oynama platformuydu. EverQuest ve World of Warcraft gibi MMORPG oyunları için farklı karakterler, silahlar ve evler tasarlayan Blumer, kurduğu oyun platformunu başka bir şirkete sattı. Ve erken yaşta patlayan bu yazılımcı Hong Kong’a yerleşir.

2007 yılında, MMORPG oyun avatarlarını satan bir şirket olan The Accounts Network’ü kurar.

2010 yılında ise Asya daki emlak komisyoncuları için kurumsal bir veri paylaşım platformu olan Okay.com projesinin startını verir. Her geçen gün büyüyen şirket, Asia Pacific Properties ile birleşme gereği duyar.

2013 yılına geldiğinde Hindistan’da emlak ilanlarına adanmış bir girişim olan ii5’i kurar.

2016 yılında artık Brendan Blumer kripto para sektörüne atılır. Böylesine dahi bir yazılımcının sektöre renk getireceği belliydi. Programcı Daniel Larimer ile tanıştıktan sonra 2017 yılının Mart ayında Blumer ve Larimer bir araya gelerek yüksek performanslı blockchain teknolojilerinde uzmanlaşmış açık kaynaklı bir yazılım yayıncılığı şirketi Block.One’yi kurarlar. O noktadan sonra ise EOS şekillenmiş olur. Birlikte çıkardıkları bu dahiyane kripto paranın bir çok özelliği bulunuyor. Diğer dijital varlıklardan oldukça farklıdır.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel