Binance Bakım Nedeniyle Para Çekme ve Yatırma İşlemlerini Durdurdu

Puan Verin

Binance, UTC saati ile 02:00 da sistem güncellemesi için bakım moduna alınmıştı. Türkiye saati ile 09:00’da tekrar işleme açıldı. Öte yandan TRBinance’de TSİ 05:00 da bakıma alınmıştı.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Binance Para Çekme ve Yatırma İşlemlerini Geçici Olarak Durdurdu

Lider kripto para borsası, genel sistem performansı ve stabilite artırma amacıyla 13.08.2021 tarihinde sistem güncelleme çalışması başlatmıştı. Türkiye saati (TSİ) ile 05.00’da başlayan güncelleme yaklaşık 4 saat sürdü. Sistem bakımı bitti ve işlem çiftleri tekrar ticarete açıldı.

Alım satım işlemleri açıldı ama para yatırma ve çekme işlemleri ise geçici olarak durduruldu. Güncelleme süresi boyunca aşağıdaki hizmetler durdurulmuştu.

  • Alım satım işlemleri
  • Yatırma ve çekim işlemleri
  • Yeni kayıt oluşturma işlemi

Güncelleme bittikten sonra ise para yatırma ve çekme işlemi hariç diğer işlemler açıldı. Para yatırma ve çekme işlemlerinin ne zaman açılacağı yönünde herhangi bir duyuru henüz yapılmadı.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel