Binance Bakım Nedeniyle Para Çekme ve Yatırma İşlemlerini Durdurdu

binance
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Binance Kayıt Ol

Binance, UTC saati ile 02:00 da sistem güncellemesi için bakım moduna alınmıştı. Türkiye saati ile 09:00’da tekrar işleme açıldı. Öte yandan TRBinance’de TSİ 05:00 da bakıma alınmıştı.

Binance Para Çekme ve Yatırma İşlemlerini Geçici Olarak Durdurdu

Lider kripto para borsası, genel sistem performansı ve stabilite artırma amacıyla 13.08.2021 tarihinde sistem güncelleme çalışması başlatmıştı. Türkiye saati (TSİ) ile 05.00’da başlayan güncelleme yaklaşık 4 saat sürdü. Sistem bakımı bitti ve işlem çiftleri tekrar ticarete açıldı.

Alım satım işlemleri açıldı ama para yatırma ve çekme işlemleri ise geçici olarak durduruldu. Güncelleme süresi boyunca aşağıdaki hizmetler durdurulmuştu.

  • Alım satım işlemleri
  • Yatırma ve çekim işlemleri
  • Yeni kayıt oluşturma işlemi

Güncelleme bittikten sonra ise para yatırma ve çekme işlemi hariç diğer işlemler açıldı. Para yatırma ve çekme işlemlerinin ne zaman açılacağı yönünde herhangi bir duyuru henüz yapılmadı.

Binance Bakım Nedeniyle Para Çekme ve Yatırma İşlemlerini Durdurdu

Feragatname

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle ve sadece genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. Okuyucunun web sitemizde bulunan bilgiler üzerine yapacağı her türlü işlem kesinlikle kendi riski altındadır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.