Bitcoin’i 100 bin dolara taşıyacak haber geldi

Puan Verin

Lider kripto para birimi için çok önemli bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz günlerde VanEck tarafından yapılan “Spot Bitcoin ETF” başvurusu SEC tarafından reddedilmişti. Ama bugün öğrendiğimiz bilgilere göre Chicago merkezli CBOE borsası yeni bir Bitcoin ETF’si listeliyor.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Bitcoin, 3 haneli fiyatlama için kendini akümüle ediyor

Ünlü yatırım firması VanEck’in başvurusu üzerine BTC’nin vadeli işlem fonu olan ETF’si salı günü itibari ile borsada listelenecek. VanEck Bitcoin Strateji Fonu adı altında “XBTF” olarak listelerde görünmeye başlayacaktır.

ABD Menkul Kıymetler Kurumu olan SEC daha önce herhangi bir Bitcoin vadeli işlemlerine sıcak bakmadıklarını ve bunun için piyasanın hazır olmadığı kanaatindeydi. Ama bugün geldiğimiz noktada ise başvurusunu eksiksiz iyi bir şekilde yapmış olan bir firmanın başvurusu kabul görebiliyormuş. Aslında bu durum sonraki vadeli işlemlerede örnek oldu.

ProShares Bitcoin Strategy ETF’si ilk onay alan başvuruydu. Ve BTC’nin vadeli fonu listeleme sonrasında yoğun ilgi gören bir yatırım fonu olmuştu. Elbette bu durum lider kripto parada yeni ATH yaratmıştı.

Bitcoin Ne Kadar? Canlı Piyasa Verileri

Serbest piyasa verilerine göre 1 Bitcoin fiyatı 314,238.06 TL’den alıcı bulabiliyor. Amerikan Doları (USD) para birimi karşılığı ise $ 16,878.63 ediyor. Avro (Euro) karşılığında 1 BTC satın almak isterseniz de 16.314,31 ‘dan alım yapabilirsiniz.

Bitcoin fiyatı son 24 saatte 2.46% değişim ile 314,238.06 TL’den satılıyor. Dijital altının küresel bazda son 24 saatteki hacmi $ 27,141,946,149 ve toplam piyasa değeri de $ 324,357,482,855 olarak ekranlara yansıyor.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel