PlanB yüzde 3 hata payı ile tahminlerinde şaşırtmaya devam ediyor!

Puan Verin

Kripto para ekonomisti olan PlanB; Ağustos, Eylül, Ekim, Kasım ve Aralık ayı Bitcoin fiyat tahminlerinde bulunmuştu. Şuana kadar da tahminlerinde yüzde 3 hata payı ile yoluna devam etmesi oldukça şaşırtıcı oldu.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

PlanB ‘nin S2FX Modeli tıkır tıkır işliyor!

Aylar öncesinden yayınladığı Bitcoin fiyatı S2FX Modeli, ilginç bir şekilde ufak hata payları ile işlemeye devam ediyor.

PlanB Bitcoin BTC S2FX Modeli
PlanB S2FX Modeli

Ağustos ayı için BTC fiyatına 47 bin dolar ile kapanış yapacak demişti ve Bitcoin 48 bin 900 dolara yakın bir yerde kapanışını gerçekleştirmişti. Eylül ayı içinde 43 bin dolar öngörüsünde bulunmuştu. Eylül ayında hedefi neredeyse tam tutturdu. Ekim ayınıda sadece %3 hata oranı ile kapattı. Kasım ayı hedefine 98 bin dolar diyor. Hatta Aralık ayı için ise 135 bin dolar tahmini yaptı.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel