Piyasa Analizi: Bitcoin yüzde 1 artarken, Ethereum yüzde 5 arttı

kripto para analizi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Piyasa analizi verilerimize göre Bitcoin %1 ivmesine, Ethereum %5 ile karşılık verdi. ETH deki bu momentum hareketleri oldukça dikkat çekiyor.

Bitcoin’nin fiyatı yavaş yavaş artmaya devam ediyor. Anlık piyasa ekranında 11.650 dolarda işlem görüyor. Ethereum’un %5 ‘lik artışı ETH’yi 425 dolara taşıdı. Bazı altcoinler ise bu yükselişe daha da ses getirdi. CyberVein, Fantom, BitShares ve UMA gibi bazı altcoinlerde ciddi artış yaşandı. Özellikle DeFi kripto paraları ön planda durdu.

Geçen haftanın kayıpları, önemli ölçekte toparlandı

İlk on kripto para birimi geçen haftaki düşüşten bu yana toparlanmaya başladılar. Çoğu son 24 saat içinde kazançlarını tekrar kaydetmiş oldu. Ethereum, %5 ‘lik bir artışla liderler arasında yerini sürdürmeye devam ediyor. ETH, 420 doların üzerinde işlem görüyor. Haftalık görünüme baktığımızda ise, birkaç gün önce 380 dolara kadar bir düşüş yaşamıştı. Ama 40 doların üzerinde bir yukarı hareketle iyi bir artış yaşattı.

Litecoin % 6 artışla 62 dolara, Ripple % 2 yukarı hareketi ile 0.285 dolara, Bitcoin Cash % 2.3’lük ivmesiyle 277 dolara, BitcoinSV % 2.8 yükselerek 197 dolara yükseldi.

Coin360 31 Agustos 2020
Kripto paraların market durumu. Kaynak: Coin360.com

UMA Günün en çok kazandıranı

Kendisini finansal inovasyon kripto parası olarak tanıtan ve Ethereum tabanlı olan UMA, % 50’ye yakın bir artış yaşadı. Bu artışla birlikte günün en çok kazandıran kripto parası oldu. Ağustos ayı boyunca artarak yatırımcıların ilgisini üzerine çekti.

UMA Coin Grafigi Agustos 2020
UMA Coin Grafiği: 31 Ağustos 2020
Piyasa Analizi: Bitcoin yüzde 1 artarken, Ethereum yüzde 5 arttı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin