Piyasa Analizi: Bitcoin yüzde 1 artarken, Ethereum yüzde 5 arttı

Puan Verin

Piyasa analizi verilerimize göre Bitcoin %1 ivmesine, Ethereum %5 ile karşılık verdi. ETH deki bu momentum hareketleri oldukça dikkat çekiyor.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Bitcoin’nin fiyatı yavaş yavaş artmaya devam ediyor. Anlık piyasa ekranında 11.650 dolarda işlem görüyor. Ethereum’un %5 ‘lik artışı ETH’yi 425 dolara taşıdı. Bazı altcoinler ise bu yükselişe daha da ses getirdi. CyberVein, Fantom, BitShares ve UMA gibi bazı altcoinlerde ciddi artış yaşandı. Özellikle DeFi kripto paraları ön planda durdu.

Geçen haftanın kayıpları, önemli ölçekte toparlandı

İlk on kripto para birimi geçen haftaki düşüşten bu yana toparlanmaya başladılar. Çoğu son 24 saat içinde kazançlarını tekrar kaydetmiş oldu. Ethereum, %5 ‘lik bir artışla liderler arasında yerini sürdürmeye devam ediyor. ETH, 420 doların üzerinde işlem görüyor. Haftalık görünüme baktığımızda ise, birkaç gün önce 380 dolara kadar bir düşüş yaşamıştı. Ama 40 doların üzerinde bir yukarı hareketle iyi bir artış yaşattı.

Litecoin % 6 artışla 62 dolara, Ripple % 2 yukarı hareketi ile 0.285 dolara, Bitcoin Cash % 2.3’lük ivmesiyle 277 dolara, BitcoinSV % 2.8 yükselerek 197 dolara yükseldi.

Kripto paraların market durumu. Kaynak: Coin360.com

UMA Günün en çok kazandıranı

Kendisini finansal inovasyon kripto parası olarak tanıtan ve Ethereum tabanlı olan UMA, % 50’ye yakın bir artış yaşadı. Bu artışla birlikte günün en çok kazandıran kripto parası oldu. Ağustos ayı boyunca artarak yatırımcıların ilgisini üzerine çekti.

UMA Coin Grafiği: 31 Ağustos 2020

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel