Paul Tudor Jones: Bitcoin’i her zamankinden daha çok seviyorum

Puan Verin

Paul Tudor Jones, Bitcoin’i her zamankinden daha çok sevdiğini ve ilk vuruşta olduğunu söylüyor.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

‘Bitcoin’in ilk vuruşundayız’

Tudor, CNBC’ye yaptığı bir röportajında; merkez bankası para politikasının agresif kararları kripto paralarda boğa koşusunu tetiklediğini söyledi. Tudor, “Bitcoin’i şimdi o zamandan daha çok seviyorum. Bence bitcoin’in ilk vuruşundayız ve önümüzde uzun bir yol var ”diye belirtti.

Kaynak: coinmarketcup

‘Bitcoin yaklaşık yüzde 20 değer kazandı’

Mayıs ayında, 66 yaşındaki Tennessee vatandaşı bir yatırımcı, Büyük Parasal Enflasyon adlı bir yatırım mektubu kaleme aldı ve burada bitcoin için “en iyi kar maksimize etme stratejisi” olduğunu belirtti. O sırada, firmanın fonunun muhtemelen bitcoin vadeli işlemlerine bir pozisyon tahsis edeceği ifade edilen mektuptan bu yana, Bitcoin yaklaşık yüzde 20 değer kazandı.

Bitcoin en iyi enflasyon ticareti olacak

Jones, diğer enflasyon korumalarına kıyasla, bitcoin’in en cazibeli yatırım aracı olduğunu kaydetti.   Jones,  “Bitcoin’i önermemin sebebi, altın gibi, TIPS kırılma olayları gibi, bakır gibi, uzun getiri eğrisi gibi enflasyon ticaretinin menülerinden biri olması ve bitcoin’in en iyi enflasyon ticareti olacağı sonucuna vardım” diye söyledi.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel