Dan Morehead: Bitcoin daha da yükselecek

Puan Verin

Blockchain odaklı yatırım şirketi Pantera Capital’in CEO’su Dan Morehead, bitcoin arzının yetersiz olduğunu ve fiyatın daha da yükseleceğini söyledi.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Blockchain odaklı yatırım şirketi Pantera Capital Management LP’nin  (“Pantera Capital”) kurucusu ve CEO’su Dan Morehead önemli konuları ele aldı. Firmasının aylık haber bülteninin Kasım 2020 sayısında Bitcoin’in ABD’de yapılan Başkanlık seçimlerine gösterdiği reaksiyonu değerlendirdi.

ABD seçim sonuçlarının bitcoin fiyatlarını neden yükseltmesi gerektiği üzerine değerlendirmelerde bulunan Morehead, ABD Kongresindeki bölünmüşlüğe dikkat çekti.

Dan Morehead

Dan Morehead: ABD yönetiminde iki başlılık bir handikap

Morehead, Demokratların kontrolündeki bir Temsilciler Meclisi ile Cumhuriyetçilerin kontrolündeki bir Senatonun ABD’nin devlet yönetiminde olası handikaplarına işaret etti. Morehead, “Federal Rezerv üzerinde bilançolarını genişletmesi için daha fazla baskı oluşturacağına” inandığını ifade etti.  Özellikle mali konulardaki düzenlemelerin ya da olası teşvik paketlerinin Senato’ya takılacağını belirtti. Morehead, ihtiyaç duyulan parasal teşvik paketlerinin zora girdiğini söyledi. FED ‘den, “altın, bitcoin, gerçek varlıklar ve hatta hisse senetleri gibi miktarı“ hafifletilemeyen ”şeylerin fiyatını şişireceğini ve niceliksel genişleme, yani bara basımının gündeme geleceğini değerlendirdi.

Devler piyasayı sildi süpürdü

Küresel piyasalarda bitcoin eksikliğine vurgu yaparak, Square’in Cash App ve PayPal gibi kripto hizmeti kullanıcılarının yakın zamanda piyasaya sürülen bitcoinlerin hepsini satın aldığını ve piyasada bitcoin kıtlığının yaşanacağını kaydetti.

Dan Morehead, piyasadaki bitcoin arzının yetersizliğine ve var olanların büyük bölümünün ise satın alındığına dikkat çekti. Morehead, “PayPal’ın kripto altyapı sağlayıcısı Paxos’tur. PayPal’ın kripto entegrasyonundan önce, itBit, Paxos tarafından işletilen borsa, oldukça sabit bir işlem hacmi yapıyordu. PayPal yayına girdiğinde hacim patlamaya başladı. İtBit hacmindeki artış, PayPal’ın yayına girdikten sonraki dört hafta içinde yeni bitcoin arzının neredeyse %70’ini satın aldığını gösteriyor” ifadelerine yer verdi.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Bitcoin daha da yükselecek

PayPal’ın piyasaya sürülecek yeni bitcoinleri yeniden satın alabilme potansiyeline işaret etti. Bitcoin ’e kurumsal talebin piyasadaki kripto para varlığı arzının yetersiz kalacağına değindi. Morehead, böyle bir tabloda bitcoin fiyatlarının daha da yükseleceği öngörüsünde bulundu.

Pantera Capital CEO’su Morehead, bitcoin fiyatının oldukça yükselmesine karşın potansiyel gelişiminin altına olduğunu ve daha da yükseleceğini ifade etti. “Hala yükseklerin altında ve on yıllık logaritmik eğiliminin çok altında işlem görüyor” diye de ekledi.

Morehead, bitcoin’in 37.000 $ ‘a yükselebileceği öngörüsünü dile getirirken, bitcoin’e sürekli yükselen bir trendde talebin artacağına işaret etti.

Geri dönüş yok

Bitcoin’den kaçışın doygunluk noktasına ulaştığına vurgu yapılan değerlendirmede, Bitcoin’in yükselişinin durdurulamayacağı belirtildi. Tüpten çıkan macunun tekrar tüpe konamayacağı benzetmesinde bulunuldu.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel