BTC, ETH, XRP fiyat tahmini – Ayı piyasası geri mi dönüyor?

Puan Verin

Kriptoparalar mayıs ayında son 9 ayın en iyi performansını yapmasına rağmen akıllarda tekrar bir ayı piyasası belirdi. Bitcoin 3.200 dolar seviyesinde dibi görmüşken, dün akşam saatlerinde 9.050 doları görerek son zamanların zirvesini gördü. Ama daha sonra büyük bir hayal kırıklığı yaparak 8.000 dolar seviyesine kadar inip tekrar 8.300 seviyesine toparlandı.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Ayı piyasası gölgesinde, Bitcoin (BTC) fiyat tahmini

Belki de kimsenin tahmin edemeyeceği bir iniş eğrisi çizen kripto para piyasası, hızlı bir düşüş ile herkesi şoke etti.

Yinede şöyle bir genel bakış attığımızda Bitcoin’in baskınlığı hala sürüyor. Dominant kripto para olan BTC hala piyasanın yüzde 52 den fazla oranını elinde bulunduruyor. Aşağıda verdiğimiz grafikte Bitcoin’in 5 gün önceki konumuna geri döndüğünü görebilirsiniz. Bu yüzden uzun vadede kritik bir şey olmadı aslında. Normal bir düzeltme yaptı diyebiliriz. Grafiğe göre RSI göstergesi aşırı satım alanını kırmak üzere olduğunu görüyoruz. Bu da fiyatın 7.900 doların altına düşemeyeceğini gösterir bize.

Ethereum (ETH) fiyat tahmini

Tether ve Ethereum’un blockchain ile ilgili haberleri bile ETH’nin fiyat düşüşünü engelleyemedi. Saatlik grafiğe baktığımızda Ethereum, azalan kanalda işlem görüyor ve tahminlerimize göre bu düşüşün devam edebileceği yönünde sinayeller veriyor.

Şu anda en değerli ikinci kriptonun fiyatı 250 doların üzerinde; bununla birlikte, büyük olasılıkla koridor 235 – 245 dolar arasında değişecektir. 235 doların altında herhangi bir hareket görülmüyor. Ayrıca MACD dalgasını düşüşten boğaya çevirmek üzere olduğunu belirtmekte fayda vardır.

Ripple (XRP) fiyat tahmini

Ripple da dün akşam hızlı düşüşün kurbanlarından biri olmuş olsada, şu anki durumu fiyat artışına işaret ediyor. Teknik analizler bu yönde.

Aslında dün akşam Ripple 0,40 dolar seviyelerine inmediği içinde şanslı oldu. Haziran ayında artış kaçınılmaz gibi görünüyor. MACD oldukça olumlu görünümde ve çizgileri yukarı yönlü. RSI yada baktığımızda aynı şeyi görebiliriz.