Bitcoin kabul eden Domain ve Hosting firmaları

Puan Verin

Bitcoin kabul eden artık çok fazla şirket var. Bir çok büyük şirket, Bitcoin ve diğer kriptoparalar ile barındırma (hosting) ve alan adı (domain) pazarında hala ilk adımlarını atmaya çalışıyor. Kriptopara ile ödeme kabul eden dünya devi domain ve hosting şirketleri mevcut. Sizler için en kaliteli ve güvenilir olan 5 firmayı derledik.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

1. Hostinger – 7/24 destek ile ucuz Domain & Hosting hizmeti

Dev firmalar arasında korkusuzca kriptopara hamlesi yapan bir firma. Piyasadaki en ucuz barındırma planlarından bazılarını sunar ve şimdi bunlar için Bitcoin, Ethereum ve Litecoin ödeme yapmayı tercih edebilirsiniz.

Ödeme ekranına ulaştığınızda kriptopara türlerinin olduğu ödeme yöntemi seçeniğini tıklayarak ilerlersiniz. Hostinger, CoinPayments alt yapısını kullanmaktadır. 1985 Kriptopara türünü destekleyen bir firmadır. Fakat Hostinger firması bunlardan sadece 3 ‘ünü kullanır.

Bitcoin, Ethereum ve Litecoin kabul eden domain ve hosting firması

Şimdilik sadece 3 kriptopara türünde ödeme kabul eden bu firma ilerleyen zamanlarda listeyi daha da genişletebilir.

Siparişe kriptopara ödeme ile devam ettiğinizde ise sizi CoinPayments ödeme sayfası karşılar. Buradan BTC, ETH veya LTC seçeneklerinden birini seçerek devam edersiniz. Dolar, Euro ve Türk Lirası ile fiyatlanan sepet fiyatı, ödeme sayfasına eriştiğinizde otomatik olarak kriptopara türünden fiyatlanır.

Hostinger, CoinPayments ödeme sayfası

Kriptopara ile ödemenizi yaptıktan sonra sizler için bir kaç ip ucu daha ..

  • Hostinger, kriptopara BitDegree’yi kabul eden birkaç şirketten biridir ve bunu manuel bir blockchain transferi yoluyla yapar.
  • Domain gizliliği ve SSL sertifikası gibi ek satın alımlarda çok ucuz fiyatlandırma yapar.
  • Paylaşımlı ve paylaşımsız sunucu çözümleri de sunar.
  • En temel ihtiyaçları karşılayabilen hosting çözümleri de mevcuttur.

2. Hostwinds – Bitcoin’in satın alabileceği belkide en iyi Hosting

Hostwinds firması kriptopara kabul eden bir başka dev hosting firmasıdır. 2010 yılında kurulan şirket, barındırma endüstrisinin çehresini bir dizi yeni standartla baştan değiştirmeye başlamış. Makul bir fiyata kaliteli barındırma hizmetleri sunmak için çalışan bir marka.

Aslında Hostwinds, Hostinger’dan daha pahalı, fakat vermiş olduğu hizmet kalitesine baktığımızda ise ekonomik diyebiliriz. Muhtemelen güç ve performans açısından bu listedeki en iyi ana bilgisayar ve çılgın bir % 99,9999 çalışma süresi garantisini taahhüt ediyor.

Bu firmada kripto ödeme kabulü için CoinPayments aracı şirketini kullanmaktadır. Ama en güzel yanı kriptopara türünde ödeme yaptığınızda sizlere 35 çeşit seçenek sunuyor olması harika bir hizmet anlayışıdır.

Hostwinds, Coinpayments ödeme sayfası

3. Namecheap – Ücretsiz ekstra özellikler sunan dünya devi bu firmada Bitcoin ile ödeme kabul etmektedir

Namecheap, adından da anlaşılacağı gibi alan adları için özellikle ucuz bir kayıt şirketi olarak öne çıkan bir şirkettir. Kurulduğu günden beri hizmetini sürekli genişleterek iş yapmıştır. En son yapmış olduğu yenilik ile Bitcoin ile ödeme kabul ederek büyük bir adım atmıştır.

Sektördeki çevrimiçi gizliliği gerçekten destekleyen birkaç şirketten biridir. Müşteriler bunu gerçekten takdir ediyor. Çünkü kullanıcıların mahremiyet hakları için savaşan vakıflara bağış yapıyor ve onlara müdahale eden devlet girişimlerine karşı alenen bir duruş sergiliyor.

Namecheap, Bitcoin kabul eden Domain firması

4. BitcoinWebHosting – Tam anlamıyla bu iş için geliştirilmiş bir firma

BitcoinWebHosting firması ilk açıldığında bir çok kişi tarafından eleştiri almıştı. Alan adında BTC nin adını geçirerek barındırma hizmeti sektöründe kendine yer edinmek istiyormuş gibi çağrışımlarla eleştirilen bu firma, daha sonra kendini ispatladı.

Şirketin en önemli özelliği ise ödeme yöntemi olarak sadece Bitcoin ve altcoin kabul etmesidir. Yani sadece kriptopara ödemsi geçerlidir. Kredi kartı veya PayPal gibi seçenekler mevcut değildir.

Kriptopara ödeme seçeneklerinde ise Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Dash (DASH), Ripple (XRP) ve Monero (XMR) bulunuyor.

BitcoinWebHosting, bir başka kriptopara ödemesi kabul eden domain ve hosting şirketi

5. Shinjiru – Güçlü “Gizlilik Koruması” yla öne çıkan bir marka

Shinjiru Malezya, Bulgaristan, Singapur ve diğer 5 farklı ülkede hizmet veren Offshore barındırma firmasıdır. Şirket, her ülkede son teknoloji veri merkezlerini işletiyor. Paylaşımlı hosting, VPS ve özel çözümler sunan büyük bir firmadır.

Dünya standartlarında Offshore Web Hosting hizmeti vermektedir. Bitcoin ve Ethereum dahil çeşitli ödeme yöntemlerini kabul ediyor.

Shinjiru ile Bitcoin ve Ethereum ödeme yöntemlerinden birini otomatik veya manuel olarak seçebilirsiniz.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel