Bitcoin kabul eden bankalar

5/5 - (1 vote)

Ülkemizde, Bitcoin kabul eden banka şuan için bulunmamaktadır. Fakat her hangi bir banka üzerinden kriptopara borsalarına para akışı mümkündür. Dilediğiniz bankadan yerli ve yabancı farketmez borsalara TL gönderimi yapabilirsiniz. Borsaya aktarılan paranız ile Bitcon veya Altcoin satın alabilirsiniz.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Yabancı borsalardan sadece bir tanesi ülkemizde aktif olarak çalışıyor

Dünyanın en büyük kriptopara borsalarından biri olan Binance, Türkiye pazarına girdi. Ülkemizde çok fazla ilgi duyan ve yatırım yapan kişilerin olması nedeniyle dünya devi borsa bunu fark ederek, Türkiye için TRBinance‘i yayına almış bulunmaktdır. Yerli bankalardan bu borsaya Türk Lirası akışı sağlamak artık mümkün.

İstanbul Şişli’de bulunan ofislerinde aktif olarak çalışan Binance, 4 kolay adımda kriptopara satın almayı sunuyor. Para yatırma işlemleri için Ziraat Bankası ve Vakıfbank’ı seçebilirsiniz. Ziraat Bankası için EFT ve Havele yapılabilirken, Vakıfbank için sadece Havale yapılabiliyor.

Binance Türkiye, para yatırma ekranı

Yerli bankalardan yerli borsalara para göndermek ve çekmek mümkün

Türkiye’deki tüm yerli borsalara, bankalardan para gönderminizi yapabilirsiniz. Aynı şekilde borsalarda kriptoparalarınızı TL’ye çevirip yine her hangi bir yerli bankaya aktarabilirsiniz.

Para yatırma işlemleri için genelde komisyon alınmamaktadır. Fakat para çekme işlemlerinde bir kaç borsa hariç diğerleri komisyon almaktadır. Yalnız bu ücret genelde çok düşük bir ücret oluyor.

RippleNet ortaklığı Türkiye’de yayılmaya başladı

Yüzlerce finans kurumu bunun içinde çok sayıda bankanında olduğu kuruluş, Ripple (XRP) ile ortaklık yapmış durumda. Bu bankalar içinde iki kurum Türkiye’nin yerli bankalarıdır. Ripple ile ilk ortaklığı yapan yerli banka Akbank’tır. Finans işlemlerinizde RippleNet seçneğini görebilirsiniz. Diğer yerli kurumumuz ise Türkiye Finans Katılım Bankası ‘dır.

Akbank, geçtiğimiz yıl Ripple işbirliği ile blockchain kullanarak uluslararası para transferi çalışmalarına başlamıştır. Yayınlanan son güncelleme ile Santander UK’e Ripple üzerinden blockchain altyapısı ile GBP para transferlerini resmen başlattı. Uluslararası para transferi konusunda atılan bu adımı daha sonra Türkiye Finans Katılım Bankası atmıştır. İlerleyen zamanlarda bunu ülkemizde daha da yaygın halde görebiliriz.

Bitcoin ve altcoinlerle ödeme kabul eden veya buna benzer gelişmelerde sizleri bu sayfadan güncel olarak bilgilendirceğiz.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel