Bitcoin düşüyor, dolar yükseliyor

Puan Verin

Bitcoin düşüyor, diğer yandan ise dolarda yükseliyor. 2020 yılına hazırlıkların yapıldığı bugünlerde, en değerli kripto para Bitcoin ‘de dalga teorisi kendini göstermiş oldu. Klasik teknik analizi destekleyen hareketi ise piyasada korku yaratmış durumda. Akıllara gelen ilk şey ise ayı piyasasının devam etme ihtimali !

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Bitcoin düşerken doların yükselmesi kripto paraların azda olsa TL bazlı değerini koruduğunu görebiliriz.

Analist ve borsacı Peter Brandt’in yaptığı 2020 BTC tahminini hatırlatmakta fayda olabilir. Onun 2020 temmuz ayı BTC fiyat tahmini 5500 dolar seviyeleriydi. Son 24 saat içinde fiyatın 6500 doları test etmesiyle Brandt, kendi fiyat tahminini tekrar yineledi. BTC, TSİ 23.40’ta Bitstamp borsasında 6590 dolardan alınıp satılarak işlem gördü.

Son 7 ayın en düşük seviyesi

Bitstamp borsasında 6590 doları dün gece test eden Bitcoin, son 7 aylık maratonunda gördüğü en düşük fiyatlanmayı yaşadı. Bu olanların bir çok nedeni varken şuan en güçlü nedeni Çin gösteriliyor. Çin’in müsamaha etmekten vazgeçip sert davranmasıyla geçtiğimiz aylarda baskı altında kalan en değerli kripto para BTC ve altcoinler, Çinli hükumeti Haziran’da yüzde 600’e varan kazanç vaat eden birden fazla saadet zinciri şüphelisini tutuklamıştı. Hükumet yetkililerinin art arda yaptığı hamleler piyasayı olumsuz etkiliyor.

Sanat dünyasıda kripto para piyasasına yatırım yapıyor

Geçtiğimiz gün manken Didem Soydan, BtcTurk CEO’su Özgür Güneri ile beraber Ebru Baki’nin sunduğu Kriptometre programına konuk olarak Bitcoin hakkında düşüncelerini paylaştı. Soydan, 4 yıl önce piyasaya giriş yaptığını ve o zamanlar herkes bana bunun bir hayal ürünü olduğunu söylemişti dedi. Ama yinede yatırımını yapmaktan vazgeçmediğini söyledi. Ünlü manken Soydan gibi bazı sanatçı ve ünlülerinde kripto para piyasasına ilgi duyduğunu biliyoruz.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel