Bitcoin, bu 3 faktör ile hızlı çıkış yapabilir

Puan Verin

Bitcoin, 3 faktör ile hızlı çıkış yapma yolunda atım atabilir. Bitcoin ‘in bugün yedi ayın en düşük seviyesine düştüğünü biliyoruz. Bazı analist ve yorumculara göre bu beklenilen bir düzeltme sadece. Aslında piyasada yaşanan bir çok olumlu faktör sonraki yıla umut veriyor.

Bitcoin canlanma faktörleri ve trendleri

BTC, geçtiğimiz yıl bugünlerde 3.700 dolara kadar düşmüştü. Borsalar ve yatırımcılar kripto kışını sonuna kadar yaşamışlardı. Yıl sonu yine geliyor ve bizim aslında kaybımız %10 olarak 6,600 dolar civarında. İyi bir kaznımın öncesi acıdır her zaman. Bunu bu sektörde aslında defalarca gördük. Yeni yıl için çok fazla pozitif sinyal var. Bunun piyasaya yansıması hızlı çıkışı yani boğları tekrar uyandırabilir.

PlusToken’lar bitmek üzere

Kripto endüstrisinin en büyük Ponzi programlarından birinin bu yıl pazarlar üzerinde bir etkisi olduğu kabul edildi.

Kripto araştırma firması Chainalysis kısa süre önce, Çin dijital cüzdan dolandırıcılığının 3 milyar dolar değerinde kriptopara birimi birikimi kazanmış olabileceğini bildirdi. Failler tezgâh üstü ve mikserlerle yağmaladıkları için yaklaşık 2 milyar dolarlık hareketleri takip etti. Bu büyük kripto dökümleri, bu yıl büyük piyasa hareketleriyle aynı zamana denk geldi ve NewsBTC tarafından bildirildiği üzere, bu gelişmeler azalıyor gibi görünüyor. Bu bir dip oluşturacak sonra da iyileşmeye başlayacak. Bitcoin fiyatları üzerinde olumlu bir etkisi olacağı kaçınılmaz.

Bitcoin hızlı çıkış noktası Halving !

Yarı yarıya olan olay zaten çok olmasına rağmen hafife alınmamalıdır. Daha önce endüstri analisti ‘PlanB’nin belirttiği gibi, piyasalar önceki kesintilerden sonra büyük hamleler yaptı ve bu yine böyle olabilir. Yani her 2 yarılanma olayında bir büyük sıçrama yani Bitcoin hızlı çıkış yakalayabilir.

Geri sayıma göre şimdi sadece 148 gün süren olaya yol açan momentumda bir miktar artış olması gerekiyor.

Olayın getirdiği yükselişin ekonomik faktörleri arasında enflasyondaki düşüş, arzdaki düşüş ve stok / akış oranının iki katına çıkması yer alıyor. Yatırımcılar ve endüstri gözlemcileri, BTC için çok olumlu olacağı konusunda hemfikirler.

Yükseliş için bir diğer faktör: “Kurumsal Gelişmeler”

Bakkt’ın nakit parası olan Bitcoin vadeli işlemleri gibi ürünler dijital varlık için kesinlikle hiçbir şey yapmazken, daha geniş bir pozlama sağlayabilir. Bu vadeli işlemler sektöründe önemli bir konum demek.

Bu yıl piyasaya sürülen birkaç yeni kurumsal ürün görüldü ve bu eğilimin gelecek yıla kadar devam etmesi bekleniyor.

Eğitim yatırımcıları genellikle riskten daha fazla hassastır ve varlıklarını koymak için daha güvenli yerleri tercih ederler. DeFi piyasalarında gözaltına alma veya borç verme gibi daha fazla ürün, 2020’de kripto daha yaygın hale geldiğinden kurumlar için ortaya çıkması muhtemel görünüyor.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel