Binance nedir?

Puan Verin

Binance nedir? sorusuna tam anlamıyla açıklık getirelim. Ve sonrasında sizler için bu borsayı, biraz yakından beraber inceleyelim.

Popüler kriptopara birimlerinin ticareti için bir platform sağlayan kriptopara borsasıdır. Ocak 2018 itibariyle, işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kriptopara borsası olmuştur. Şirketin kilit ismi Changpeng Zhao‘dur. Fakat ondan sonra gelen isim ise Yi He‘dir.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Adını nereden alıyor? Bir anlamı var mı?

Binance, “Binary” + “Finance” kelimelerinden türetilmiştir. Yani ikili finans olarak akıllıca tasarlanmış bir ismi taşımaktadır.

Çok katmanlı ve çok kümeli bir sistem ile kullanıcılarına hızlı bir alım satım ortamı sunmaktadır. Aynı zamanda güvenli bir ortam. Saniyede 1.4 milyon işlemi rahatlıkla kaldırabilecek bir güce sahipler. Yüksek bir likit akışını destekler. Yatırımcısı en çok olan kripto para borsasıdır. Web, Android, iOS, Mobil Web, Windows ve MacOS işletim sistemleri ile platformlarını destekleyerek yelpazesini tüm kullanıcılarına açmıştır.

14 Dil desteği sunan bir borsa

Şuan da 14 farklı dil desteği ile hizmet verebilen bir ticaret ortamıdır. Türkçe dil desteği de mevcuttur. Fakat Türkçe dil desteği henüz %100’e ulaşmamıştır. Bunun yanında ise Türkiye için ayrı bir alan adında ve ülkemize has bir ticaret platformu ile karşımıza çıkmaktadır. Geçtiğimiz aylarda trbinance.com ‘u duyurmuştu. Bu platformun çeviri başarısı %100’dür. Şirketin Türkiye’deki ofisi, Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Ferko Apt. No:175/7 Şişli İstanbul adresindedir.

Üyelik aşaması

Üyeliği ise oldukça basittir. Üyelik formuna erişmek için siteyle bağlantı kurun. Üye olduktan sonra işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu arada platformda Google Authenticator, SMS ve diğer güvenlik adımları ile hesabınız her zaman korunur.

Alt üyelik (Referans Sistemi)

Sitede alt üyelik sistemi mevcuttur. Ref linkiniz ile üye olanlardan ömür boyu yaptıkları ticaretten yüzdelik alabilirsiniz. Alt üyenizin yaptığı her alım satım işleminin %20 ‘si sizin hesabınıza işler. Dilerseniz bu oranları esneterek alt üyeleriniz ile bu geliri paylaşabilirsiniz. Tabi bunun için eşsiz ayrı ref linkleri panelden oluşturmanız gerekecektir.

Binance ref sistem

Limitler (Alım satım oranları)

Günlük para çekme limiti 2 BTC olarak sınırlandırılmıştır. Hesabınızı daha üst seviyelere çıkarabilirsiniz. 30 Günlük işlem hacimlerine göre al-sat komisyonları ile para çekme ücretini belirler. Bu arada borsalar arasında en düşük komisyonlardan birini Binance’te görürsünüz.

Maker / Taker Komisyon oranları
Binance maker/taker oranlar

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel