Binance, Kuruluş Yıl Dönümüne Özel Ödüller Dağıtıyor

5/5 - (2 votes)

Binance, 5. kuruluş yıl dönümüne özel olarak ücretsiz gizemli kutu dağıtıyor. Şu andan itibaren 14 Temmuz’a kadar arkadaşlarınızı Binance’e davet edip, görevleri tamamladıktan sonra ve 500 dolara varan ödül kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Veya NFT içeren gizemli kutuların kilidini açabilrisiniz.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Binance, 5.Kuruluş Yıl Dönümünü Kutluyor

Binance borsası dünyanın en büyük kripto para borsası olarak günlük 6,6 milyar dolarlık işlem hacmine sahiptir. Büyük kazanca sahip bir borsa olma münasebetiyle çeşitli kazanç etkinlikleri düzenlemeye devam ediyor. Bu yıl kuruluşunun 5.yılını kutluyor. Bunuda üyelerine ve yeni davet edilen üyelerine çeşitli hediyeler dağıtarak kutluyor.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel