Ayı Sezonu Ne Zaman Başlayacağı Belli Oldu!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Binance Kayıt Ol

Kripto para borsasında diğer borsalarda olduğu gibi ayı sezonu beklentisi var.  Birçok yatırımcı ayı sezonunun açılması ile birlikte yatırımlarına yön verecek. Peki büyük bir beklenti şeklinde merak edilen ayı sezonu ne zaman başlayacak?

Kripto para piyasasında yatırım yapan birçok kişinin bildiği gibi Mart 2017 den bu yana oldukça beklenen bir ayı sezonu şu ana kadar yaşanmadı. Uzun bir zamandan bu yana beklentinin olması ile birlikte sorular ardı ardına geldi. Bilindiği üzere Mart 2017 tarihinde oldukça büyük bir düşüş yaşamış ve büyük kayıplar yaşanmıştı.

Benzeri bir duruma düşmemek tüm Kripto para yatırımcılarının oldukça önemsediği bir husus. Bir gecede veya kısa bir zaman içerisinde oldukça büyük bir kayıp yaşamak istemeyen yatırımcılar bu sezonun ne zaman başlayacağını merak ediyor.

Ayı sezonu geliyor

Öncelikle yatırım tavsiyesi olarak bu belirtilen fikirlerin ortaya konulmadığını ve etmek isteriz. Yapılan analizler ve değerlendirmeler sonucunda beklentileri yazımız içermektedir. Tamamen belirtilen tarihlerde veya belirtilen zamanlarda herhangi bir şekilde ayı sezonunun başlama garantisi bulunmamaktadır. En büyük beklenti Bitcoin 100.000 dolar sınırını aşması. Şu an balinaların hiçbiri 100.000dolar sınırının aşılmaması durumunda ayı sezonunun geleceğine inanmıyor. Hızla yükselen Bitcoin 100 bin dolar sınırına adım adım ilerliyor.

Yeni yılda ayı sezonu başlayabilir

Piyasa içerisinde analizlerine önem verilen birkaç yorumcu ise ayı sezonun yeni yılla birlikte gelebileceğini belirtti. Yani yeni yılın gelmesiyle birlikte Kripto para piyasasında önemli bir miktarda düşüş olabilir. Ayı sezonun yanı sıra sert ve düzeltmenin gelmesi de bekleniyor. Düzeltmenin olması ile birlikte 100 bin dolar sınırına doğru Bitcoin yükselmesi bekleniyor. Söylentilerin ve beklentilerin ne kadar doğru olduğunu yakın zaman içerisinde göreceğiz. Büyük bir yükseliş mi yoksa düşüş mü yaşanacak görülecek.

Ayı Sezonu Ne Zaman Başlayacağı Belli Oldu!

Feragatname

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle ve sadece genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. Okuyucunun web sitemizde bulunan bilgiler üzerine yapacağı her türlü işlem kesinlikle kendi riski altındadır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.