AnalizlerBitcoinBitcoin CashDiğer AltcoinlerEthereum

Tüm kripto paralar düşüyor, Bitcoin Cash, BNB, Cardano ve IOTA

Kripto pazarındaki momentum bitiyor gibi görünüyor ve analistler geri çekilme çağrısında bulunuyorlar. Toplam piyasa kapitalizasyonu 170 milyar $ ‘ın altına düştüğü için, bu sabah Asya ticareti sırasında piyasaların hakim rengi kırmızıdır.

Bitcoin (BTC) 5,300 ABD Dolarının üzerinde daha fazla ilerleme kaydetmedi ve bugün geri çekildi. Yüzde 1,4 civarında BTC şu an 5.230 $ civarında seyrediyor ve hafta ilerledikçe daha da düşmesi bekleniyor. Birkaç önde gelen kripto tüccarı, 5 bin doların altına ve hatta 4 bin 989 doları dahi gördü.

Ethereum hiç hareket etmedi desek doğru olur. Ve hala 157 $ ‘dan işlem görüyor. Bitcoin harekete geçtiğinde en kısa zamanda düşeceği tahmin edilse de, ETH için 150 $ ‘da hala oldukça güçlü bir destek var.

Bitcoin Cash, bugün yine düşüş yaşadı. Yüzde 7 düşüşle 237 dolara geriledi. Binance Coin ve Cardano, bir önceki büyük kaybedenlerdi. Çünkü her ikisi de günde % 5 düşüşle sırasıyla 21.47 $ ve 0.065 $ seviyelerinden işlem gördü.

IOTA, ortaklık duyurusunun açıkça bu jetonun kalmasını sağlamak için yeterli olmadığını belirten kazanımları atıyor. Yüzde 7’lik bir kayıp MIOTA’yı 0,29 ABD dolarına geri götürür. Tron ve Ontoloji yüzde 4 düştü.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Kapalı