Diğer AltcoinlerHaberler

TRON Destekli Kripto Para BitTorrent, İkinci AirDrop İçin Kolları Sıvadı

TRON (TRX), geçtiğimiz yıl Haziran 2018’de BitTorrent dosya paylaşım platformunu satın almıştı. Bir P2P dosya paylaşım platformu olan bu sistemin ilk kripto parasını çıkararak büyük rağbet görmüştü. BTT’yi 126 milyon dolara almıştı. Sonra BitTorrent daha da genişlemeye başladı ve yerel bir TRX tabanlı jeton olan BTT ile piyasaya merhaba demişti. BTT’yi başlattıktan hemen sonra, şirket TRX sahipleri için ilk airdropunu ilan etmişti. İlk airdrop 11 Şubat 2018’de tanıtılmıştı. Bu süre zarfında, şirketin toplam arzın yüzde 1.1’ini veya 10.890.000.000 BTT tokenini ödüllendiren bir TRX sahibi oldu.

Şu sıralarda BitTorrent, piyasada geniş bir desteğe sahip ve buna dayanarak platform ikinci airdrop için gün sayıyor. Platform muazzam başarısını kutluyor ve ikinci airdropunu tanıtmak için can atıyor. Bu ikinci airdrop 11,880,000,000 BTT değerinde olacak ve Tron [TRX] kullanıcıları için 12 ay sürecek.

Duyuru Twitter’dan Yapıldı

BitTorrent şirketi bu haberi Twitter paylaşımında “İkinci #airdrop için hazır mısın? 11 Mart günü saat 00: 00’da UTC’de TRON (TRX) sahiplerine 990.000.000 BTT ile ödül vereceğiz. Airdrop programı ve onu destekleyen borsalar ve cüzdanlar hakkında daha fazla bilgi edinin! ” şeklinde bir tweet ile yatırımcılara duyuruldu.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Kapalı