Diğer AltcoinlerHaberlerKripto Para Borsaları

Resistance, Huobi ile Ortaklığını Resmen Duyurdu

Resistance, Huobi ile stratejik bir ortaklık yaptığını açıkladı. Resistance, DEX’lerin karşılaştıkları likidite sorunlarını gidermeye çalışan en önemli şifreli döviz değişim aracı olduğunu hatırlatalım.

Mahremiyet odaklı, merkeziyetçi değiş tokuş olan Resistance ‘ın arkasındaki ekip, Huobi Grubu‘nun Orta Doğu ve Afrika şubesi Huobi MENA ile stratejik bir ortaklık kurduğunu resmen duyurdu. Huobi Grubu, milyarlarca gelir elde etti. 2013 Yılında piyasaya sürülmesinden bu yana ticaret hacminde 1 trilyon dolardan fazla işlem gerçekleşti.

Huobi ‘yi Yakından Tanıyalım

Singapur merkezli borsa olan Huobi, dünya çapında profesyonel bir hizmet vermeye devam eden dünyanın önde gelen kripto para birimi finansal servis sağlayıcılarından biridir. Singapur, Amerika Birleşik Devletleri, Japonya, Hong Kong ve Güney Kore ofisleri ile Huobi Grubu, artan popülaritesi nedeniyle faaliyetlerini genişlettiler. Şu anda bu borsa, hem perakende hem de kurumsal yatırımcıların büyük pazarlarında ticaret yapmalarına olanak sağlayan, dünya genelinde 130’dan fazla ülkeye ulaşmış dev bir borsa / şirkettir.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Kapalı