Analizler

Kripto Paraların Toplam Hacmi, 2023’de 29 Kat Artabilir!

PRWeb, 28 Kasım tarihinde son zamanların en ilginç kripto para raporunu yayınladı. Küresel perakende sektöründeki blok taşıtın piyasa değerinin önümüzdeki beş yıldaki değerinde 29 katlık bir artış göreceği tahmin edildi.

Gelişmekte olan blok zinciri uygulamalarının analizi de ortaya konuldu. Bugünkü hacimsel toplamı 80 milyon dolar olan küçük çaplı kripto paraların 2023 yılına kadar 2.3 milyar dolara çıkacağı tahmin edildi.

 

Eaton Cardone Kimdir?

Bunların tespitini yapan Eaton Cardone, küresel ödemeler sektöründe riski azaltmaya odaklanan bir teknoloji firması olan Global Risk Technologies‘in (CIO) ve bir ters ibraz düzeltme şirketi olan Chargebacks911‘in Baş Operasyon Sorumlusu (COO) ‘nun kurucularından ve CEO’sudur.

 

Neye Dayanarak Bu Analiz Yapılmış?

Cardone analizinde, perakende sektöründeki blok zinciri ve dağıtılmış defter (UV) sistemlerinin diğer biçimlerini benimsemeyi hızlandıracak uygulamalara ayrıntılı bir şekilde değinmiş.

Tedarik zinciri yönetimi, envanter yönetimi, orijinallik doğrulaması, otomatik yenileme ve abonelik hizmetleri, müşteri verileri ve sadakat programları gibi beş büyük perakende uygulamasını tüm detayları ile araştırmış. Tedarik zinciri yönetimi için örneğin analizleri, eski sistemlerin kullanıldığı bir haftadan fazla bir zamana karşılık yalnızca 2.2 saniyede üretimin kökenini tanımlamak için kullanılabilen bir blockchain gıda izlenebilirliği girişimi üzerinde önemli bir Walmart ve IBM ortaklığına atıfta bulunmuş.

Tüm bunların ışında yapmış olduğu araştırmalarda kripto paraların toplam küresel hacmi şuankinin 29 katını işaret ediyormuş. Tabi 2023 yılına kadar olan süreçte.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Kapalı