AnalizlerBitcoinBitcoin CashDiğer Altcoinler

Kripto Paralarda Hafif Gerileme Yaşanırken, TRON Durmak Bilmiyor!

Hafta sonuna girmeden öncede, düne kadar Bitcoin ve altcoinlerde büyük bir artış yaşanmıştı. Fakat hafta sonuna hafif bir gerilme ile giren kripto paralar yatırımcılarının yüzünü güldürmeye ara verirken, TRON ise hala güldürmeye devam ediyor.

Bitcoin (BTC)

En değerli kriptonun düne kadar da fiyatı 4 bin doların üzerinde seyir gösteriyorken, hafta sonuna biraz gerileyerek girdi. Şuan ki fiyatı 3 bin 950 dolar civarında. BTC İçin en önemli olan ise SEC ‘in ETF açıklaması olacak. Onunda tarihi 29 Aralık olarak öne çıkıyorken bir diğer görüşe göre de SEC yetkililerinin 27 Şubat’a kadar da erteleyebileceği yönünde. Ama o tarih geldiğinde de kesin bir karar açıklanacakmış.

Bitcoin (BTC)’nin fiyatı ile ilgili haberleri takip ettiğimizde öne çıkan en önemli olayını Binance duyurdu. Fiyatının manipülasyona uğradığı bu yüzden de yatırımcıların dikkat etmesi gerektiğini söylemişti.

Bitcoin Cash (BCH)

Yatırımcısına en çok kazandıranlar arasında neredeyse başı çeken Bitcoin Cash, hafta sonuna kadar %52 değer kazanarak en iyi artış yapanlar arasında yerini aldı.

TRON (TRX)

Durmadan artış yapanlar arasında en dikkat çekenlerden biri olan TRON için altın gibi günleri aralıyor sanki. Bazı analistlere göre ise balina yatırımcılar olarak bilinen yatırımcıların geçici olarak yapmış olduğu bir artışmış. Bu yüzden yatırım yapılırken dikkat edilmesi gerekiyor.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Kapalı