AnalizlerBitcoinBitcoin CashDiğer AltcoinlerEthereumRipple

Kripto Para Piyasası: Son Düşüşten Sonra, Cumartesi Yatay Hareketleri

Geçtiğimiz hafta Bitcoin, 4000 doların üzerinde seyir gösterirken aniden bir düşüş ile 3800 dolar ve çok geçmeden ikinci büyük düşüşü ile 3600 dolar seviyelerine geriledi. Fakat hafta sonuna yatay bir seyir ile devam ediyor.

Ethereum Yerini Yine Koruyamadı

Ethereum, son günlerde ikinci defadır yerini koruyamadı. Ripple‘ın baskısına ikinci defadır yenik düşüyor. Ve bir türlü 130 doların üzerinde istikrar gösteremiyor. Bu durum ETH yatırımcılarının canını sıkmış gibi. Tabi bunların en güçlü nedeni ise Konstantinopolis yükseltme olayı.

Bitcoin Cash ve SV’nin Yükselişi

Kripto para piyasasında gittikçe yerini sağlamlaştıran iki kripto kardeş olan Bitcoin Cash ile Bitcoin SV sırasıyla %5 ve %10 değer aldılar. Kripto yatırımcılar ile fonlama şirketlerinin artık daha da çok ilgisini çekmiş durumda.

TRON’daki Yükseliş Neyi İşaret Ediyor?

Kripto paraların artık yavaş yavaş bir düzene girdiği ve yatırımcıların da gittikçe bilinçlendiği bugünlerde TRON, hak ettiği konumuna doğru yol almaya başladı diyebiliriz. Kendini çoğu dijital paradan sıyırıp yükselmeyi başaran TRON an itibari ile Coinmarketcap ta 8.sırada yerini almış bulunmakta.

TRON’un artış nedenleri arasında, bir oyun şirketi ile yapmış olduğu yarışma ve bunun sonucunda şirket kendi öz gücünü ortaya bir kere daha koymuş oldu.

Kripto Paralara Genel Bakış

Market Cap hacmi bir türlü 120 milyar dolar kanalından kurtulamadı. Bu kanalda da kaldığı sürece yatırımcıları adeta tetikte bırakıyor. Teknik düzeltme hareketleri yüzünden yatımcıların korkulu rüyası haline gelmiş durumda. Ama bazı analistlere göre de bu hareketlerin sonunda sert bir boğa hareketi yani yükseliş kaçınılmaz olacaktır.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Kapalı