AnalizlerDiğer Altcoinler

Kripto Para Arbitrajları ve Kar Önerilerinde Öne Çıkanlar

Bazı kripto para alım satımlarında alış ve satış arasında ki fark oldukça uçuk oluyorken bazılarının arasında ise çok az fark vardır. İşte o az fark yaratan kripto paralar ile onlara bu platformu sağlayan borsaların önerisini yapacağız.

Kısacası hızlı yani çok kısa vadede al-sat yaparak kar elde etme şansını artıran kripto para ile borsalarını söyleyeceğiz. Aşağıda ki liste güncel ilk listemiz olacaktır.

1- Aertenity (AE) / Sistemkoin

Bu kripto paranın en ucuz olduğu yer Sistemkoin olduğunu keşfettik. En çok satışlarının yapıldığı borsa olan Gate borsası ile aralarında %8 den fazla fiyat farkı var.

2- ZRX / Poloniex

ZRX’in de en iyi satış fiyatı Poloniex’te olduğunu fark ettik. Aynı şekilde en iyi satışlarının yapıldığı HitBTC arasında yine en az %8 fark çıkıyor.

3- ICON (ICX) / Binance

Yine Gate ile aralarında yaklaşık %1 fark yaratan bir başka kripto para. En iyi satış fiyatını Binance’te görmeniz mümkün.

4- Monero (XMR) / Bittrex – Kraken – HitBTC

En çok madenciliği yapılan kripto paralar arasında yer alan Monero için ise sizler için en iyi fiyatı sunacak 3 borsa tespit ettik. Bunlar başlıkta da belirttiğimiz borsalardır.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Kapalı