BitcoinEthereumHaberlerKripto Para BorsalarıLitecoinRipple

Binance, Kredi Kartı ile Kripto Para Alım Satım Hizmetini Başlattı

Dünyanın kripto para alım satımında majör borsası olarak görülen Binance, kredi kartı ile kripto para alım satım işlemlerini resmen başlattı.

Kredi Kartı ile Satın Alabileceğiniz Kripto Paralar

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve Ripple (XRP) için vermiş olduğu bu hizmet ilerleyen zamanlarda başka kripto paralarında eklenebileceği şimdiden konuşuluyor.

Kredi kartı ile alım satım işlemleri için Binance, Simplex şirketi ile ortaklık kurdu. Visa ve MasterCard kartlarını kabul ediliyor. Banka kartınız veya kredi kartınız ile satın almış olduğunuz kripto para yaklaşık 10 ile 30 dakika içinde hesabınızda olur. Binance ‘nin satın alma işlemlerinde, işlem başına aldığı komisyon ise %3,5 veya 10 dolar olarak belirlenmiştir. Yaptığınız işlemde hangisi daha fazla ise o baz alınır. Diyelim ki işleminizin %3,5 oranı alındığında bu 8 dolara tekabül ediyorsa, 10 dolar komisyon baz alınır.

Kredi kartınız veya banka kartınız ile Binance ‘ten kripto para satın almak için > https://www.binance.com/tr/creditcard/ adresini kullanabilirsiniz. Eğer henüz Binance ‘ye üye değilseniz önce KAYIT OLUNUZ lütfen.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Kapalı