AnasayfaBlockchainStormGain ile Nasıl Mobil Madencilik Yapılır?

StormGain ile Nasıl Mobil Madencilik Yapılır?

-

StormGain uygulamasında diğer benzer uygulamalardan farklı olarak kazandığınız kripto para birimlerini birbirine dönüştürebilir, borsada yatırım yapabilir veya para çekmek için gerekli olan minimum para değerini aşmanız halinde kazandığınız kripto paraları hesabınıza çekebilirsiniz.

Nasıl Mobil Madencilik Yapılır?

Öncelikle tabii ki de StormGain adresinden bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Hesabınız aktif olduktan sonra Cloud Miner sekmesine girerek “Madenciliği Başlat” düğmesini aktifleştirmeniz yeterli olacaktır. Bu işlemi yaptıktan sonra hiçbir ek işlem gerektirmeden ilk kripto paranızı hiçbir şekilde telefonunuz kullanılmadan Cloud Mining avantajlarını kullanarak kazanmış olacaksınız. Ancak daha fazla kripto para kazanmak için her 4 saatte bir madencilik düğmesine basmanız gerekmektedir.

Tüm bu işlemlerden sonra tek yapmanız gereken arkanıza yaslanıp para çekmek için gerekli olan 10 USDT değerindeki kripto paranın çıkartılmasını beklemek olacak. Çıkarttığınız kripto para değeri 10 USDT değerini geçtikten sonra kripto paranızı StormGain içerisinde borsada değerlendirebilir veya diğer kripto paralarına dönüştürebilirsiniz.

Nasıl Para Çekilir?

StormGain uygulaması içerisinde toplam kripto para değeriniz 10 USDT’yi aştıktan sonra para çekme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Para çekmek için uygulama üzerinden “Para Çekme” sekmesine girmeniz yeterli olacaktır.

StormGain Nasıl Çalışır?

StormGain uygulamasının nasıl çalıştığını anlamak için öncelikle Cloud Mining’in ne olduğunu anlamamız gerekmektedir. Cloud Mining, hizmeti sunan firma tarafından kurulan sunucular üzerinden yapılan en basit ve buna bağlı olarak en popüler madencilik türüdür. Bu madencilik türünde kullanıcıların cihazları üzerine hiçbir yük yüklenmemektedir ki bu türün en popüler olmasında ki en önemli sebep budur. Ancak bu madencilik türünün eksi yönleri de vardır. Bunların en önemlisi firmanın kullanıcı sayısı arttıkça madencilik veriminin düşmesidir. Yani kullanıcı sayısı arttıkça sizin çıkartacağınız kripto para miktarda aynı oranda azalmaktadır. Bu nedenle bu tarz madenciliklerde ne kadar erken başlarsanız o kadar fazla miktarda kripto para çıkartabilirsiniz.

StormGain’de bu sistemi kullanan yeni bir uygulama olması ve kullanıcı sayısının nispeten daha az olması bu tür madencilik hizmeti sunan diğer firmalara karşı olan avantajını oldukça arttırmaktadır.

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

kripto kredisi crypto loan

En iyi 5 borsanın güncel kripto kredisi oranı

0
En popüler kripto para borsalarının güncel "kripto kredisi" oranlarını sizler için derledik. Kripto kredisi kampanyaları sınır tanımıyor! Kripto kredisi kampanyaları başlatan bazı borsalar, ilginç yöntemler ile...
Bitcoin

Bitcoin Almalı Mıyız?