AnasayfaBlockchainCoinbase, yatırım politikasını güncelledi

Coinbase, yatırım politikasını güncelledi

-

Coinbase firması her fırsatta kripto para ekosistemine olan inançlarını kuvvetle vurgulmaya devam ediyor.

coinbase borsasi
Kripto para borsası

Coinbase: “Kriptoyu güvenilir ve kullanımı kolay hale getirmek istiyoruz”

Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine ulaşmak için listesini genişleteceğini ve o ürünlerin herkese ulaşması için çalıştıklarını söylüyorlar.

Aslında onlar için asıl amaç kriptoyu güvenilir ve kullanımı kolay hale getirmek. Kripto para endüstrisinin lokomotiflerinden olan bu firma, kriptonun finans dünyasındaki yerini sağlamlaştırmak istiyor. Artık bir kripto vizyonundan bahsetmek Coinbase ve onun gibi şirketler sayesinde mümkündür.

Coinbase kurumsal finansal işlemlerinin çoğu, fiat ağırlıklıdır. Ve kripto para endüstrisini güçlü kılmak için büyük sorumluluklar alıyor. Şirket olarak kendi kripto para yatırımları bulunuyor. Bu fonu arttıracak güncellemelerde yapılıyor. Yetkililer güncelleme içeriğini şöyle duyurdu;

500 milyon dolarlık nakit ve nakit eşdeğerlerimizi çeşitli kripto varlık portföyüne yatırmayı taahhüt ettik. İleriye dönük olarak, aynı portföye üç aylık net gelirin %10’unu da tahsis edeceğiz. Bu, Ethereum Proof of Stake varlıkları, DeFi belirteçleri ve platformumuzda alım satım için desteklenen diğer birçok kripto varlığına sahip halka açık ilk şirket olacağımız anlamına geliyor.

Şirket, yatırım politikalarında değişikliğe gidebileceklerini vurguladı. Bununda en büyük aktörü müşterileri olacaktır. Müşterilere göre hareket edeceklerini de belirttiler.

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

kripto kredisi crypto loan

En iyi 5 borsanın güncel kripto kredisi oranı

0
En popüler kripto para borsalarının güncel "kripto kredisi" oranlarını sizler için derledik. Kripto kredisi kampanyaları sınır tanımıyor! Kripto kredisi kampanyaları başlatan bazı borsalar, ilginç yöntemler ile...
Bitcoin

Bitcoin Almalı Mıyız?