AnasayfaBlockchainCasper Token (CSPR) Nasıl Alınır? Ön Satış Detayları

Casper Token (CSPR) Nasıl Alınır? Ön Satış Detayları

-

Casper Token (CSPR)’nin ön satışları / ICO, 23 Mart 2021 tarihinde başlayacak. 3 Opsiyon şeklinde sunulan ön satışlara olan yoğun ilgiden dolayı şartlar hakkında güncelleme yapıldı. İşte sizler için detaylı olarak hazırladığımız ön satış bilgileri..

Öncelikle Casper (CSPR) Nedir?

Casper Network, Correct-by-Construction (CBC) Casper spesifikasyonundan oluşturulan ilk canlı blok zincirdir. Ağın performans veya güvenlikten ödün vermeden neredeyse her varlığı tokenize ederek sürdürülebilir yeni pazarlar yaratmasına ve değerin kilidini açmasına izin verir. Casper’daki etkinlik ağın yerel simgesi olan CSPR tarafından yönetilir.

Bu kriptopara birimini bir çok şirket ve kuruluş desteklemektedir.

casper-token-cspr-sponsorlar
Kaynak: Casper.network

Casper’ı Nerden Satın Alabilirim? Video

Casper satışları Coinlist üzerinden yapılacaktır. 3 Opsiyon seçeneğe sahip olan CSPR için ilk kayıtlar 23 Mart 2021 tarihinde başlayacak. Tüm detaylar video da anlatılmıştır.

Bu arada hala Coinlist’e üye değilseniz, öncelikle Kayıt Olun..

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

kripto kredisi crypto loan

En iyi 5 borsanın güncel kripto kredisi oranı

0
En popüler kripto para borsalarının güncel "kripto kredisi" oranlarını sizler için derledik. Kripto kredisi kampanyaları sınır tanımıyor! Kripto kredisi kampanyaları başlatan bazı borsalar, ilginç yöntemler ile...
Bitcoin

Bitcoin Almalı Mıyız?