AnasayfaBlockchainBinance Bakım Nedeniyle Para Çekme ve Yatırma İşlemlerini Durdurdu

Binance Bakım Nedeniyle Para Çekme ve Yatırma İşlemlerini Durdurdu

-

Binance, UTC saati ile 02:00 da sistem güncellemesi için bakım moduna alınmıştı. Türkiye saati ile 09:00’da tekrar işleme açıldı. Öte yandan TRBinance’de TSİ 05:00 da bakıma alınmıştı.

Binance Para Çekme ve Yatırma İşlemlerini Geçici Olarak Durdurdu

Lider kripto para borsası, genel sistem performansı ve stabilite artırma amacıyla 13.08.2021 tarihinde sistem güncelleme çalışması başlatmıştı. Türkiye saati (TSİ) ile 05.00’da başlayan güncelleme yaklaşık 4 saat sürdü. Sistem bakımı bitti ve işlem çiftleri tekrar ticarete açıldı.

Alım satım işlemleri açıldı ama para yatırma ve çekme işlemleri ise geçici olarak durduruldu. Güncelleme süresi boyunca aşağıdaki hizmetler durdurulmuştu.

  • Alım satım işlemleri
  • Yatırma ve çekim işlemleri
  • Yeni kayıt oluşturma işlemi

Güncelleme bittikten sonra ise para yatırma ve çekme işlemi hariç diğer işlemler açıldı. Para yatırma ve çekme işlemlerinin ne zaman açılacağı yönünde herhangi bir duyuru henüz yapılmadı.

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

bitcoin analizi

Kripto para fiyat analizi: BTC, ETH, ADA

0
Kripto para fiyat analizi için Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) 'yı inceliyoruz. Bitcoin ve altcoinler bu noktadan sonra bir toparlanmaya gidebilir mi? Lokomotifin...