Bitcoin Vault ne kadar oldu? 1 BTCV kaç TL eder?

Bitcoin Vault ne kadar, değişimi, hacmi ve piyasa değerini anlık olarak takip edin. 1 Bitcoin Vault ne kadar1 Bitcoin Vault kaç TL eder? 1 BTCV kaç TL‘ye tekabül ediyor? Kısacası güncel Bitcoin Vault (BTCV) fiyatına detaylı verilerle anlık olarak bu sayfadan canlı olarak ulaşabilirsiniz.

1 Bitcoin Vault kaç TL eder?BTCV/TL
1 Bitcoin Vault kaç dolar?BTCV/USD
1 Bitcoin Vault kaç euro?BTCV/EUR
Fiyattaki Değişim (24s)
Bitcoin Vault Hacmi (24s)
Bitcoin Vault ’in Toplam Piyasa Değeri
Güncel Bitcoin Vault Fiyatları (TL, USD ve EUR) ve diğer veriler

Bitcoin Vault Canlı Kriptopara Piyasası Verileri

Serbest piyasa verilerine göre 1 Bitcoin Vault fiyatı TL’den alıcı bulabiliyor. Amerikan Doları (USD) para birimi karşılığı ise ediyor. Avro (Euro) karşılığında 1 BTCV satın almak isterseniz de ‘dan alım yapabilirsiniz.

Bitcoin Vault fiyatı son 24 saatte değişim ile TL’den satılıyor. Dijital altının küresel bazda son 24 saatteki hacmi ve toplam piyasa değeri de olarak ekranlara yansıyor.

Bitcoin Vault Nedir?

Bitcoin Vault, 12/12/2019 tarihinde başlatılan bir kriptopara birimidir. Üç özel anahtarlı güvenlik yapısına dayalı ekstra bir güvenlik seviyesi sağlamak için geliştirilmiştir. Şeffaf yapısı ve BTC’nin özelliklerini barındırması ile öne çıkan bir dijital varlıktır.

BTCV ‘yi Hangi Borsalarda Satın Alabilirim?

Bitcoin Vault’da alım satım için en iyi borsalar şu anda WBF Exchange, LBank, BKEX, P2PB2B ve MXC.COM borsalarıdır. İşlem hacmi açısından ise en yüksek BTCV ticareti yapılan borsa ise Coineal olarak öne çıkıyor.