AnasayfaBitcoinÜnlü Analistten Bitcoin (BTC) İçin Sert Uyarı: Alarm!

Ünlü Analistten Bitcoin (BTC) İçin Sert Uyarı: Alarm!

-

Bollinger Bantları indikatörünün ve yönteminin mucidi olan John Bollinger, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) için önemli bir uyarıda bulundu. Lider kripto para birimi kısa süre önce 50.000 doların üzerine kendini atsa da burada kalıcı olamadı ve 47.000 dolara kadar geriledi. BTC an itibarıyla yeniden 47.200 dolar desteği üzerine çıksa da ünlü analist buna karşı sert bir uyarıda bulundu.

Bitcoin Fiyatı İçin Alarm

John Bollinger, yakın zamanda yayınladığı gönderisinde yatırımcıların alarma geçmesi gerektiğini ifade etti. Analist, BTC/USD paritesine dikkatle incelemek gerektiğini vurgulayarak buradan kazanç elde edilebileceğini ve kar satışı yapılabileceğini vurguladı.

Analist şu an agresif traderların short pozisyon açabileceğini belirterek, uzun vadeli yatırımcıların da düşük noktalardan alım yapmayı deneyebileceğinin altını çizdi. Şu an için düşüş veya yükseliş odaklı bir kesinlik olmadığının da altını çizen analist yine de alarmda olmanın iyi olacağını ima etti.

Efsanevi analist net bir açıklamada bulunmasa da aslında uzun vadeli yatırımcılara yönelik ifadesi ile bunun geçici bir durum olabileceğinin altını çizmiş oldu. Bitcoin ,23 Ağustos tarihinde 51.000 doları denese de burayı kıramadı ve sert bir şekilde 47.000 dolara kadar çekildi. BTC, zirve olarak ise geçtiğimiz gün 50.562 doları gördü. 64.000 dolar rekorundan hala bir hayli uzak olan BTC’nin 47.000 dolar desteğini kaybetmesi ise düşüşün hız kazanmasına yol açabilir.

Analizler yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Oluşacak kayıp ya da kazançlardan kriptoparalar.net veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

kripto kredisi crypto loan

En iyi 5 borsanın güncel kripto kredisi oranı

0
En popüler kripto para borsalarının güncel "kripto kredisi" oranlarını sizler için derledik. Kripto kredisi kampanyaları sınır tanımıyor! Kripto kredisi kampanyaları başlatan bazı borsalar, ilginç yöntemler ile...
Bitcoin

Bitcoin Almalı Mıyız?