Anasayfa Bitcoin Changpeng Zhao: Bitcoin'in Gerçek Değeri 400 Bin Dolar

Changpeng Zhao: Bitcoin’in Gerçek Değeri 400 Bin Dolar

-

Changpeng Zhao, BTC için fiyat öngörüsünde bulundu. Dünyanın önde gelen kriptopara borsası Binance’in kurucusu ve CEO’su olan Zhao, Bitcoin için değerine 400.000 dolar dedi.

Changpeng Zhao: BTC ‘nin Başarısında Sınır Yok!

Dün teknoloji dehası Elon Musk’ın Twitter profilinde yaptığı Bitcoin hashtag değişikliği, lider kriptopara biriminde bir sıçrama gerçekleştirmişti. BTC fiyatı 37 bin dolar seviyesine çıkmıştı.

Elon Musk Twitter Profil Bitcoin
Kaynak: Twitter

Bugün ise Binance ‘in CEO’sundan gelen BTC için övgü dolu sözlerin yanında birde fiyat öngörüsü yapıldı. Fiyatının aslında gerçek değerinden çok uzak olduğunu söyledi. Şuanki seviyesinin sadece bir fırlama rampası oluşturduğunu belirtti. Ayrıca dün Bitcoin fiyatı 37.000 dolara yükseldiğinde ise bu kriptopara biriminin başarısında sınır olmadığını yazdı.

İlk kriptopara birimine her zaman sıcak bakan yani iyimser duran Changpeng Zhao, daha öncede söylediği fiyat tahminleri genelde tutan biridir. Ünlü borsa dehasının Bitcoin için söylediği en iddialı sözlerden biride, sürekli olarak ilerlediği yönündeki görüşüdür. Ona hudut biçilmezmiş. Yani onun artık büyüdüğünü söyleyebileceğimiz hiç bir seviye yokmuş. Sayısındaki sınır, arz oldukça fiyatındaki sınırsızlığı tetiklediği için sürekli bir artışa sinyal yakıyor.

CZ, Büyük Dalganın Henüz Gelmediğini Belirtiyor

Diğer kriptoparaların Bitcoin gölgesinde kaldığını görebiliyoruz. Zirvedeki altcoin Ethereum’un çıkışı her ne kadar yatırımcıları ve analistleri heyecanladırmış olsada, CZ’ye göre asıl boğa henüz başlamadı. Büyük boğa koşusu baş döndürecek tarzda olacakmış.

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız, Irak'ta bir karayolu şirketi olan Rega Asphalt Co.'da Site Manager (Şantiye Şefi) olarak çalışıyor. Kripto paralar ve bilgi teknolojileri alanları ile ilgilenmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

Binance TR

binance ref kare

Bitcoin Yorum ve Haber

kriptopara-isi-haritasi-28.02.2021

Kriptoparalar da Korku ve İştah Endeksinde Son Durum

0
Kriptoparalar da korku ve iştah endeksi (Fear-And-Greed-Index) önceki ay seviyesini gördü. Endeks oranı 91 den 55 e düştü. Kriptoparalar 'a Olan İlgi Büyüyor Ama Piyasa...

Ethereum Yorum ve Haber

kriptopara-isi-haritasi-28.02.2021

Kriptoparalar da Korku ve İştah Endeksinde Son Durum

0
Kriptoparalar da korku ve iştah endeksi (Fear-And-Greed-Index) önceki ay seviyesini gördü. Endeks oranı 91 den 55 e düştü. Kriptoparalar 'a Olan İlgi Büyüyor Ama Piyasa...