AnasayfaBitcoinChangpeng Zhao: Bitcoin'in Gerçek Değeri 400 Bin Dolar

Changpeng Zhao: Bitcoin’in Gerçek Değeri 400 Bin Dolar

-

Changpeng Zhao, BTC için fiyat öngörüsünde bulundu. Dünyanın önde gelen kriptopara borsası Binance’in kurucusu ve CEO’su olan Zhao, Bitcoin için değerine 400.000 dolar dedi.

Changpeng Zhao: BTC ‘nin Başarısında Sınır Yok!

Dün teknoloji dehası Elon Musk’ın Twitter profilinde yaptığı Bitcoin hashtag değişikliği, lider kriptopara biriminde bir sıçrama gerçekleştirmişti. BTC fiyatı 37 bin dolar seviyesine çıkmıştı.

Elon Musk Twitter Profil Bitcoin
Kaynak: Twitter

Bugün ise Binance ‘in CEO’sundan gelen BTC için övgü dolu sözlerin yanında birde fiyat öngörüsü yapıldı. Fiyatının aslında gerçek değerinden çok uzak olduğunu söyledi. Şuanki seviyesinin sadece bir fırlama rampası oluşturduğunu belirtti. Ayrıca dün Bitcoin fiyatı 37.000 dolara yükseldiğinde ise bu kriptopara biriminin başarısında sınır olmadığını yazdı.

İlk kriptopara birimine her zaman sıcak bakan yani iyimser duran Changpeng Zhao, daha öncede söylediği fiyat tahminleri genelde tutan biridir. Ünlü borsa dehasının Bitcoin için söylediği en iddialı sözlerden biride, sürekli olarak ilerlediği yönündeki görüşüdür. Ona hudut biçilmezmiş. Yani onun artık büyüdüğünü söyleyebileceğimiz hiç bir seviye yokmuş. Sayısındaki sınır, arz oldukça fiyatındaki sınırsızlığı tetiklediği için sürekli bir artışa sinyal yakıyor.

CZ, Büyük Dalganın Henüz Gelmediğini Belirtiyor

Diğer kriptoparaların Bitcoin gölgesinde kaldığını görebiliyoruz. Zirvedeki altcoin Ethereum’un çıkışı her ne kadar yatırımcıları ve analistleri heyecanladırmış olsada, CZ’ye göre asıl boğa henüz başlamadı. Büyük boğa koşusu baş döndürecek tarzda olacakmış.

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

bitcoin analizi

Kripto para fiyat analizi: BTC, ETH, ADA

0
Kripto para fiyat analizi için Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) 'yı inceliyoruz. Bitcoin ve altcoinler bu noktadan sonra bir toparlanmaya gidebilir mi? Lokomotifin...