AnasayfaBitcoinBitcoin Ağustos ayını 47 bin 156 dolarda kapattı

Bitcoin Ağustos ayını 47 bin 156 dolarda kapattı

-

Bitcoin Ağustos ayı kapanışını 47.156 dolarda gerçekleştirdi. Tüm yatırımcıların gözü Eylül ayına dikildi.

PlanB: Bitcoin Ağustos ayını 47 bin doların üzerinde kapattı

PlanB’nin yıl sonu fiyat tahmini şu an için yolunda gibi görünüyor. Daha önce yıl sonu fiyat tahminini 250 bin dolardan 100 bin dolara düşürmüştü. Bu defa twitter hesabında “her şey yolunda BTC S2F modeline göre saat gibi işliyor” ifadelerinde bulundu.

PlanB’nin yıllık kapanışının 135 bin dolar olduğunu biliyoruz. Ama geçenlerde aylık kapanışlar ile ilgili bir tweet paylaştı. Aylık kapanışlar ise şöyle; Bitcoin Ağustos>47 bin dolar, Eylül>43 bin dolar, Ekim>63 bin dolar, Kasım>98 bin dolar ve Aralık>135 bin dolar tahminlerini yaptı.

PlanB Tweet

Aslında paylaştığı tweette Ağustos ayını doğru tahmin etti. Sırada Eylül için 43K kapanış sinyali duruyor. Yıl sonu kapanışı ise tamamen merak konusu oldu.

PlanB’nin S2FX modeline göre ise yıl sonuna kadar mega bir boğa beklentisi oluşuyor. Sonrasında ise 100K civarında uzunca bir süre fiyatlanma olabilir. Ama ona göre en çılgın hareket ise 2024 yılından sonra gelecekmiş. 1 Bitcoin 1 milyon dolar tahmini bu modelin en çılgın noktası olacaktır.

Bitcoin S2FX Model Grafigi
PlanB S2FX Model
5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

kripto kredisi crypto loan

En iyi 5 borsanın güncel kripto kredisi oranı

0
En popüler kripto para borsalarının güncel "kripto kredisi" oranlarını sizler için derledik. Kripto kredisi kampanyaları sınır tanımıyor! Kripto kredisi kampanyaları başlatan bazı borsalar, ilginç yöntemler ile...
Bitcoin

Bitcoin Almalı Mıyız?