Anasayfa Altcoin Stellar Lumens 'ten yine bir bağış kampanyası daha

Stellar Lumens ‘ten yine bir bağış kampanyası daha

-

Sektörde en ilginç projelerden biri olarak anılan Stellar Lumens (XLM), bu aralar kar amacı gütmeyen kuruluşlara yönelik yeni bir bağış kampanyası başlattı. Stellar Geliştirme Vakfı, Nisan ayı boyunca 6 kar amacı gütmeyen kuruluşa yapılan XLM bağışları gerçekleştirecek.

Stellar için bu ilk değil ve sonda olmayacak !

Koronavirüs (Covid-19) krizinin yaşandığı bugünlerde, Stellar Geliştirme Vakfı 6 büyük kuruluşa bağış yapacak. En fazla 1.9 milyon XLM’ye kadar gerçekleşecek olan bağışın şuan ki güncel kurda karşılığı 79 bin dolardır. Aynı zamanda Vakıf, bu yeni bağış kampanyasına katılan hayır kurumlarının her birine zaten 100.000 XLM bağışlamıştır.

Daha öncede çeşitli şirket ve kuruluşlara yardımlarda bulunan XLM Vakfı, her bağışında belirttiği gibi bu ilk olmadığı gibi sonda olmayacak diye belirtti. Son günlerde yaşanan dünya ekonomik darlığı nedeniyle zorda kalan kuruluşlara yardımlar çeşitli sektörlerden gelmeye devam ediyor. Yazı yazılırken ki son durumda dünyadaki vaka sayısı 1.2 milyonu geçti ve ölümlerin sayısı ise 70 bin kişiye dayanmış vaziyette. Ülkemizde de vaka sayısı 20 bin kişiyi geçmiş durumda. Ve Türkiye’de ki ölüm sayısı 574 kişiye ulaştı.

Bağışların yapılacağı kuruluşlar

Stelar Geliştirme Vakfı’nın bağışlarda bulunacağı kuruluşlar arasında Unicef France, Tor Projesi, Heifer International, Watsi, Basın Özgürlüğü ve Kodlayan Kadınlar yer alıyor. COVID-19 nedeniyle en fazla ölümlerin yaşandığı 6.ülke olan Fransa için bağışın yapılacağı dikkatleri çekti. Ve basın özgürlüğünün her seferinde dile getirildiği dünyada, bağışların bu kuruluşa yapılmış olması ise manidar oldu.

Kullanıcı arttırmaya yönelik attığı adımlar ile bilinen Stellar, bu işler için her zaman fon ayırmaya devam edecek gibi duruyor.

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız, Irak'ta bir karayolu şirketi olan Rega Asphalt Co.'da Site Manager (Şantiye Şefi) olarak çalışıyor. Kripto paralar ve bilgi teknolojileri alanları ile ilgilenmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

rarible rari

Rarible (RARI) Kriptopara Birimi Nedir? Video Anlatım

0
Rarible (RARI) bir NFT kriptopara birimidir. Koleksiyonlar, DAO, Coinbase Ventures Portfolio (Coinbase borsasının yatırım portföyünde olan) ve Governance yani kurumsal-yönetimsel bir kriptoparadır. Rarible (RARI), Kendi...

Ethereum Yorum ve Haber

rarible rari

Rarible (RARI) Kriptopara Birimi Nedir? Video Anlatım

0
Rarible (RARI) bir NFT kriptopara birimidir. Koleksiyonlar, DAO, Coinbase Ventures Portfolio (Coinbase borsasının yatırım portföyünde olan) ve Governance yani kurumsal-yönetimsel bir kriptoparadır. Rarible (RARI), Kendi...