AnasayfaAltcoinBinance, Linear (LINA) Kriptopara Birimini Listeledi

Binance, Linear (LINA) Kriptopara Birimini Listeledi

-

Binance borsasından bir listeleme haberi daha, Linear (LINA) kriptopara birimini listeledi. Hem Binance Smart Chain hemde Ethereum altyapısına sahiptir.

Linear (LINA) nedir?

LINA, kullanıcılar için uygun maliyetli ve hızlı bir şekilde sentetik varlıkları (sıvılar) oluşturmasına, ticaretini yapmasına ve yönetmesine olanak tanır. Zincirler arası uyumlu, merkezi olmayan bir sentetik varlık protokolüdür. Binance Smart Chain ve Ethereum teknolojilerini kullanmaktadır.

Bu yüzden Linear kriptoparasını her iki DeFi ekosisteminde takas edebilirsiniz. Kullanışlı bir teknolojiye sahip olması için tasarlanmıştır.

LINA’nın token programı aşağıdaki resimde vermiş olduğumuz grafikteki gibi olacaktır.

lina program grafik
Kaynak: Linear.finance

LINA, Yönetimsel Katılım Özelliği

LINA token sahipleri sentetik varlık listeleri, ücret gelir bölmeleri, teminat oranı ve diğer Linear iyileştirme önerileri gibi protokol konularında oy kullanabilme yetkisine sahip olacaktır. Yönetimsel olarak katılımlı bir alt yapıya sahiptir.

18 Mart 2020 itibariyle, LINA’nın toplam token arzı 10.000.000.000‘dir ve Binance’de listelendiğinde dolaşımdaki arz %15.63’tür.

Linear (LINA)’yı Hangi Borsalardan Satın Alabilirim?

LINA ticaretini en iyi yapacağınız yer Binance borsasıdır. Şuan stake gelirleri ve BNB ile ilişkilendirilmesi ile yüksek gelir imkanı sunuyor. Diğer satın alma borsaları ise Huobi, Gate.io, Bithumb, FTX ve Coinone şeklindedir.

Linear (LINA) nın resmi internet adresi: https://linear.finance

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız, Irak'ta bir karayolu şirketi olan Rega Asphalt Co.'da Site Manager (Şantiye Şefi) olarak çalışıyor. Kripto paralar ve bilgi teknolojileri alanları ile ilgilenmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

ath nedir

ATH Nedir? Kriptoparalarda Ne Anlama Geliyor?

0
ATH, İngilizce dilinden ekonomi terimlerine kazandırılmış bir kısaltmadır. "All Time High" kelimelerinin baş harflerinden oluşur. Türkçe anlamı ise "Tüm Zamanların En Yükseği" demektir. Bir döviz...

Ethereum Yorum ve Haber

ath nedir

ATH Nedir? Kriptoparalarda Ne Anlama Geliyor?

0
ATH, İngilizce dilinden ekonomi terimlerine kazandırılmış bir kısaltmadır. "All Time High" kelimelerinin baş harflerinden oluşur. Türkçe anlamı ise "Tüm Zamanların En Yükseği" demektir. Bir döviz...