Gizlilik / Privacy


Sitemiz Kriptoparalar.net, telif haklarını her zaman korur. Bu yüzden portalımıza ait olan haber, analiz, resim ve diğer materyallerin, iznimiz olmadan kullanılması durumunda, haklarımızı sonuna kadar savunacağımızı bilin. Bahsi geçen materyaller bize ait olup, olmayan materyallerin kaynağı ise açıkça belirtilmiştir.


Sitemizdeki tüm içerik, resim, ses dosyası, video ve diğer paylaşımların 5846 nolu yasa gereğince koruma altında olduğunu hatırlatırız. İznimiz dahilinde olmayan kopyalama ve dağıtılma işlemlerinizin telif hakkına girdiğini bilmeniz lazım.

Sitemizdeki hiç bir analizin veya haberin yatırım tavsiyesi olmadığını sadece bilgilendirme amaçlı olduğunu, sitemize giren tüm kullanıclar kabul etmiş olacaktır. Yatırımlarınızdan doğacak hiç bir zarardan yazarlarımız sorumlu tutulamaz. Bu yüzden yazılarımızdan yatırım tavsiyesi çıkarmayınız. Sitemiz sadece bir haber ve analiz sitesidir.

Forum üyelerimzin yayınladığı yazılardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Üyelerimizin tek tek mesaj kontrolünü yapmamıza rağmen çok yoğun olduğunda insani hatalara maruz kalacak gelişmeler yaşanabilir. Bu yüzden üyelerin yapmış olduğu hatalardan site yönetimi sorumlu değildir.